TÜRKSEVEN’DEN DÜZCESPOR’A BAĞIŞ

TÜRKSEVEN'DEN DÜZCESPOR'A BAĞIŞ

Düzceli İş insanı Faruk Türkseven, Düzcespor'un şampiyonluğunu kutladı ve yüklü miktarda bağış desteğinde bulundu.

13 Mayıs 2022 - 11:37

3. Lig 2. grupta şampiyon olarak Düzce'ye büyük sevinç yaşatan Düzcespor'a destek aratarak devam ediyor.

Düzceli iş insanı Faruk Türkseven Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetimle bir araya gelerek hem şampiyonluğu kutladı, hem de Düzcespor'a yüklü  miktarda bağışta bulundu.

Türkseven, Düzcespor'un her zaman yanında olduklarını belirterek, "Siz ve ekibinizin çok büyük katkıları ve fedekarlıkları oldu. Tek başına bayrağı salladınız, bizi de Düzce'yi de mutlu ettiniz, gururlandırdınız. Sizin nezdinize ekibinize de teşekkür ediyorum. Düzcespor'umuzun ayakta kalması için şirketlerimiz ve bütün ailemiz her zaman yanınızdayız. Siz Düzce'ye ağabeylik kardeşlik yaptınız, bundan sonra Düzcespor'un başarılarının daha da artması dileğimiz. Düzcespor bizim markamız" dedi.

Türkseven iş adamlarına da çağrıda bulunarak Düzcespor'a destek çıkmalarını istedi.

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ise, bütün Düzce'nin kenetlenmesi ile şampiyonluğun nasip olduğunu belirtirken, aynı şekilde şehrin birlikteliğinin devam etmesiyle, Düzcespor'un 1. Lig'e çıkabileceğini dile getirdi.

Kapoğlu, "Bu kulübün gelir getirecek yerlere ihtiyacı var, birlik beraberliğe ihtiyacı var, bu saatten sonra kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakacağız, hep birlikte bunun hesabını kitabını yapacağız." diyerek, Faruk Türkseven'e desteği için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Faruk Türkseven kulübe bağış çekini takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MOTORİNE DEV ZAM GELİYOR
MOTORİNE DEV ZAM GELİYOR
KILIÇDAROĞLU'NA
KILIÇDAROĞLU'NA "BURASI KANDİL DEĞİL, DÜZCE" PROTESTOSU