Reklam
Reklam
TEŞKİLATLARDA "SEN-BEN" OLAYINI KENARA KOYALIM

TEŞKİLATLARDA "SEN-BEN" OLAYINI KENARA KOYALIM

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre öncesi Ak Parti teşkilatlarını uyardı.

05 Kasım 2020 - 14:33

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti genişletilmi il başkanları toplantısında, il başkanlarına önemli uyarılarda bulundu.

Erdoğan, "Her kesimden insanımızın evine, iş yerine, hayatını geçirdiği yerlere her gün bizzat gitmeliyiz. Buralarda onlarla muhabbet etmeli, dertlerini, sıkıntılarını dinlemeli, mümkünse bunlara çözüm üretmeli, değilse insanımızın gönlünü almalı kendi yaptıklarımızı onlara anlatmalıyız. Telefonumuz 24 saat açık olmalı ve o anda cevap veremediğimiz her çağrıya muhakkak geri dönüş yapmalıyız. Milletle arasına duvar ören, kendini ulaşılamaz bir yere konumlandırmış, hele hele insanları küçümseyen bir AK Parti yöneticisi varsa bulunduğu yerde, özellikle söylüyorum, fuzuli şagil, yani haksız işgalci demektir. AK Parti'nin hiçbir il başkanı, ilçe başkanı, yöneticisi, belediye başkanı, milletvekili velhasıl hiçbir temsilcisi milletten kopuk olamaz, kopuk yaşayamaz" dedi.

Erdoğan, "Tüm derdimiz şu; teşkilatlarımızda sen-ben olayını bir kenara koyalım. Kanaat önderi olan arkadaşlarımızı özellikle tercih ederek, bu il teşkilatlarımızı oluşturalım. Bunu özellikle de nefsi nefsi diye bağırarak da yapmayalım. Burada bir davanın erleriysek, dava erleri olarak olaya yaklaşalım ve bakışımız da böyle olsun. Gönül sofrasını böyle kuralım. İnanıyorum ki siz değerli kardeşlerim bu hassasiyet içerisindesiniz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
AK PARTİ'DE TEMAYÜLDEN KİMLER ÇIKTI?
AK PARTİ'DE TEMAYÜLDEN KİMLER ÇIKTI?