Reklam
Reklam
TB SEWTECH TURKEY 10 YILDIR DÜZCE’DE ÜRETİMİNİ SÜRDÜRÜYOR

TB SEWTECH TURKEY 10 YILDIR DÜZCE’DE ÜRETİMİNİ SÜRDÜRÜYOR

Düzce’de hizmet veren TB Sewtech Turkey, bu yıl itibari ile faaliyet sürecinin 10 yılını tamamladı.

02 Kasım 2022 - 17:08

Toyota Boshoku Corporation’ın Avrupa’daki ilk ve en köklü üretim üssü olarak hizmet veren Toyota Boshoku Türkiye Grubu’na bağlı olarak 2012 yılında kurulan TB Sewtech Turkey, bu yıl itibari ile faaliyet sürecinin 10 yılını geride bıraktı.

Otomotiv koltuk kılıfı üretimi ile sektörünün ve Düzce’nin önde gelen üretim ve istihdam tesislerinden biri olan TB Sewtech Turkey’in 10’uncu yılına ilişkin olarak düzenlenen tören, Düzce protokolünün katılımı ile gerçekleşti. Törene, TB Sewtech Turkey Başkanı Hakan Konak ve Başkan Yardımcısı Utku Tekgül ev sahipliği yaptı.

TB Sewtech Turkey’in 10’uncu yılı için gerçekleştirilen törene Düzce protokolünden; Düzce Vali Yardımcısı Süleyman Hurrem Aksoy, Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Çilimli Kaymakamı Gizem Bayguş, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Meclis Başkanı Tanju Acar katıldı.

Törende Toyota Boshoku Sewtech Turkey Başkanı Hakan Konak ve Toyota Boshoku Sewtech Turkey Başkan Yardımcısı Utku Tekgül’ün yanı sıra Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato ve Toyota Boshoku Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı  Masahiro Fukamoto da konuşma gerçekleştirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 MHP’DE 21 ADAY ADAYI İSMİ NETLEŞTİ
 MHP’DE 21 ADAY ADAYI İSMİ NETLEŞTİ
DÜZCESPOR AĞIR YARA ALDI: 0-1
DÜZCESPOR AĞIR YARA ALDI: 0-1