AK PARTİLİ TOSUNCUĞUN YENİ NUMARASI ORTAYA ÇIKTI!

AK PARTİLİ TOSUNCUĞUN YENİ NUMARASI ORTAYA ÇIKTI!

AK Partili Öner Şen'in kendisini milletvekili gibi tanıttığı ve aracında TBMM kartı taşıdığı ortaya çıktı.

02 Kasım 2022 - 15:58 - Güncelleme: 02 Kasım 2022 - 16:14

Bir dönem AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı yapan Öner Şen isimli şahsın milletvekili olmadığı halde “milletvekili araç kartı” kullandığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, 54 AAN 544 plakalı araçta TBMM tarafından milletvekillerine özel olarak verilen ve üzerinde AK Parti’de Gençlik Kolları Başkanlığı ile İGM üyeliği yapan Öner Şen’in fotoğrafının yer aldığı araç kartı tespit edildi.

Sadece milletvekillerinin kullanabildiği “TBMM Milletvekili Araç Giriş Kartı”nda Öner Şen’in fotoğrafının yer alması ve söz konusu kartın lüks bir aracın ön camına görülecek şekilde yerleştirilmesi dikkat çekti.

Öner Şen’in kendisini milletvekili gibi tanıtan fotoğraflı TBMM araç kartı bulundurması “Bu nasıl bir utanmazlık?” dedirtti.

Öner Şen’in milletvekili olmadığı halde, aracında kendisini milletvekili gibi tanıtan kart taşıması “Kim bilir bu kartla hangi işleri kovalıyor” yorumuna yol açtı.

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Güngör Tanas
  3 hafta önce
  Bizi ak parti kimliğiyle dolandırdı çekleri karşılıksız çıktı Düzçe adliyesinde dava açtık 4 yıldır ak parti yi k***arak hakimler karar vermiyor işte ülkemizin ak parti sayesinde adaletin geldiği nokta onlar Top yekün gidecekler adalet gelecek
 • Yusuf Kaplan
  3 hafta önce
  Kart hemen iptal edilsin.
 • Özkan
  1 gün önce
  Evet kartın iptal olmasi önemli husus
 • hasan
  3 hafta önce
  Ayrıcalıklar sınıfına girmiş.vay halimize.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2