Reklam
Reklam
TARIM LİSESİ’NE DESTEK PROJESİ

TARIM LİSESİ'NE DESTEK PROJESİ

19 Ocak 2023 - 10:41

Düzce Belediyesi ile İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında, "Tarım Lisesi Öğrencilerinin İhtiyaçlarının Karşılanmasında Destek Protokolü" imzalandı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bilinçli çiftçi yetiştirmenin önemine değinerek "Amacımız teknoloji ile tarımı entegre ederek verimi artırmak" dedi.

Düzce Belediyesi’nin sosyal sorumluluk ve Düzce'de nitelikli ürünler yetiştirmek amacıyla kurduğu Tarım Akademisi’nin işlevselliği her geçen gün artıyor. Çeşitli Tıbbi Aromatik Bitkilerin yetiştirildiği Tarım Akademisi, öğrencilerin de eğitim merkezi haline gelecek. Tarım alanı öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması için, Düzce Belediyesi ile İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında "Tarım Lisesi Öğrencilerinin İhtiyaçlarının Karşılanmasında Destek Protokolü" imzalandı.

İLK BİTKİLERİ ÖĞRENCİLER İLE BİRLİKTE DİKTİLER

Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü imza törenin ardından okulun bahçesinde oluşturulan uygulama bahçesine ilk fidanları öğrenciler ile birlikte dikti. Protokol kapsamında Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan destek paketleri öğrencilere dağıtıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ ADAY ADAYLARI MÜLAKATA ÇAĞIRILDI
AK PARTİ ADAY ADAYLARI MÜLAKATA ÇAĞIRILDI
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR