TANAL’DAN ÖZLÜ’YE: HALKIN SESİNE KULAK VER!

TANAL'DAN ÖZLÜ'YE: HALKIN SESİNE KULAK VER!

CHP Milletvekili Mahmut Tanal, İstanbul caddesinin trafiğe kapatılması ve cadde esnafının mağduriyeti konusunu TBMM'de gündeme getireceğini söyledi.

11 Ocak 2022 - 15:42

CHP'li vekillerle Düzce'yi ziyaret eden Mahmut Tanal, istanbul caddesinde yaptığı konuşmada, "Esnaflar İstanbul caddesinin trafiğe açılmasını talep ediyorlar. Biz, esnaflarımızın bu talebini TBMM'de gündeme getireceğiz. Sizlere bu sözü veriyorum" dedi.

Tanal, cadde üzerinde kendisini dinleyen esnaflara ve vatandaşlara "İstanbul caddesinin trafiğe kapatılmasından memnun musunuz?" diye sordu. Esnaflar ve vatandaşlar, hep bir ağızdan "Hayır" cevabı verdi.

Tanal, unun üzerine, Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye seslenerek, "Faruk Bey, milletvekilliği, bakanlık yaptın. Şimdi de belediye başkanısın. Şimdi, istanbul caddesinden sesleniyorum; halkımız İstanbul caddesinin trafiğe açılmasını istiyor. Faruk Beye selamlarımı iletiyorum. Halkın sesini duysun" eklinde konuştu.

 

ÖZLÜ İMAMOĞLU İLE GÖRÜŞSÜN

Tanal, Düzce'nin her meselesini gündeme getirdiklerini anlatarak, "Düzce'de çevre kirliliği var, otopark sorunu var, betonlaşma var. Düzce bir turizm ve kültür şehri. ama yeterince tanıtamıyorlar. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile irtibata geçsinler, Düzce'nin tanıtımına hep birlikte destek verelim" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA REKOR
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA REKOR
SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELİYOR
SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELİYOR