CHP 41 MİLLETVEKİLİYLE DÜZCE’YE ÇIKARMA YAPTI

CHP 41 MİLLETVEKİLİYLE DÜZCE'YE ÇIKARMA YAPTI

CHP'li 41 milletvekili Düzce ve ilçelerinde vatandaşlarla buluştu.

11 Ocak 2022 - 14:38 - Güncelleme: 11 Ocak 2022 - 14:50

CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağababa ve Gamze Akkuş İlgezdi ile aralarında Mahmut Tanal ve Ali Mahir Başarır'ın da yer aldığı 41 milletvekili Düzce çıkarması yaptı.

Düzce'de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden CHP'li vekiller, ayrıca bazı fabrikalarda işçilerle buluştu.

Kent merkezi ve ilçelerde esnaf gezisi yapan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP'li milletvekilleri, tespit ettikleri sorunları TBMM'de gündeme getireceklerini söylediler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi, Düzce’nin uzun yıllardır ihmal edildiğini kaydederek, şunları söyledi:

“Düzce uzun yıllardır çeşitli nedenlerle ihmal edildiği için, bugün yetimdir. Oysa İstanbul ve Ankara’nın tam ortasında olup, bu iki merkezi birbirine bağlayan genç bir şehrimizdir. 23 yıllık genç ilimiz deniz turizmiyle, şelaleleriyle, mağaralarıyla, yaylalarıyla, doğal güzellikleriyle, tarihi sit alanı ilan edilmiş Prusias şehri kalıntılarıyla, unutulmuş, keşfedilmeyi bekleyen bir turizm cennetidir"  

İlgezdi, "Evet zor günlerden geçiyoruz, milyonlarca insanımız işsizliğe, çaresizliğe, yoksulluğa mahkum edildi. Artık üretimden koparılmış ülkemizde mutfak yangın yeri. Mutfakların yangın yeri olması Türkiye’nin gerçeğini anlatan en güzel söz. Ancak umutsuzluğa yer yok. Hatırlatmak isterim ki ‘Cumhuriyet bilhassa kimsesizlerin kimsesidir’. Ve hep birlikte söz verdik; ‘Hiçbir çocuk yatağa aç girmeyince kadar durmadan usanmadan çalışacağız’ Düşük gelir ve yoksulluk bu kentin kaderi değildir. Yeter ki, bu kentin gücüne güvenilsin; Düzce değişir, Türkiye değişir… Anadolu’nun yüzünü güldürse güldürse CHP güldürür" ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA REKOR
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA REKOR
SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELİYOR
SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELİYOR