REKTÖR SÖZÜNÜ TUTTU, ÖĞRENCİLERLE KARDAN ADAM YAPTI

REKTÖR SÖZÜNÜ TUTTU, ÖĞRENCİLERLE KARDAN ADAM YAPTI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerle bir araya gelerek, kardan adam yaptı.

19 Ocak 2022 - 14:15

Düzce Üniversitesi'nde eğitim devam ediyor. Bölgede yoğun kar yağışı yüzünden ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilirken, üniversitede dersler devam etti.

Rektör Nigar Demircan Çakar, dün gece sosyal medya hesabından "Gençler yarın bize tatil yok. Sınavlar aynen devam. Sabah ulaşım sorunu sebebiyle sınavlara geç kalan olursa ve sorun yaşarsa bölüm başkanlığına dilekçe ile başvursun. Kardan adam yapmak için buluşabiliriz isterseniz" ifadelerini paylaşmıştı.

Bazı öğrencilerin "Hocam, ne zaman kardan adam yapıyoruz, hemen gelelim" sorusu üzerine Çakar, "Evladım ne zorunuz var, uyuyun sıcak sıcak şimdi. Yarın öğle arası orta kafe önünde buluşalım, keza soğuktan ve kardan hiç haz etmesem de sizin için katlanacağım mecbur" yanıtını verdi. 

Rektör Çakar, verdiği sözu tutarak, kampüste öğrencilerle buluştu. Öğrencilerle birlikte kardan adam yapan Çakar, "Dün gece söz verdiğim üzere, bugün öğrencilerimizle kampüsümüzün ortak yaşam alanında yer alan Orta Kafe'de buluşarak karın tadını çıkardık. Her şey sizinle güzel sevgili gençler.." dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL,  KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...