KENDİ KİTABI İÇİN ANKET YAPTI

KENDİ KİTABI İÇİN ANKET YAPTI

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün yakında piyasaya çıkması beklenen ve kendi yazdığı kitap için ankete başvurması dikkat çekti.

23 Kasım 2021 - 14:08

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün "Beyaz Kitap" ismiyle bir kitap yazdığı ve yakında piyasaya çıkartmayı hedeflediği öğrenildi.

Özlü, sosyal medya hesabından baskıya hazırlanan kitapla ilgili paylaşım yaptı. Paylaşımda, "Çok yakında çıkıyor. Gelin bu kitabın kapağını birlikte seçelim. Yorumda tercihinizi belirterek oy verebilirsiniz" ifadelerine yer verilerek kitapın kapak tasarımıyla ilgili görseller yer aldı.

3 farklı kitap kapağı tasarımlarında "Bir Türkiye Mucisesi için Beyaz Kitap"  ifadeleri ile farklı grafik örneklerine yer verildi.

Başkan Özlü'nün, toplum ilgilendiren belediye proje ve icraatlarında vatandaşmarın görüşü için ankete başvurmayıp, kendi yazdığı kitap kapağı için anket yoluna başvurması dikkat çekti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Semiz
    8 ay önce
    Ankete katılanların kaç tanesi kitabın ne konuda olduğunu sordu, siz haberciler kitabın ne konuda oldunu sordunuz mu? önce kitabın ne konuda okduğu hakkın da kısa bir açıklama yapılır ondan sonra o kunuya göre halktan yardım istenir, ana müteahidin yaptığı doğru direk \"kalabalığa\" sormuş onlarda istediği cevapları vemiş bakalım nasıl bir şey meydana çıkacak.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
MUHTEŞEM FİNAL
MUHTEŞEM FİNAL