Reklam
EMİNE ERDOĞAN’A VE AK PARTİ’YE YÖNELİK HAKARET VE KÜFÜR...

EMİNE ERDOĞAN'A VE AK PARTİ'YE YÖNELİK HAKARET VE KÜFÜR İÇERİKLİ PAYLAŞIMLARINI SİLMİŞ

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün siyasi danışmanı Ercan Katırcıoğlu'nun Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan ve AK Partili vekillere yönelik hakaret ve küfür içerikli paylaşımları sosyal medya hesabından sildiği öğrenildi.

11 Ocak 2022 - 16:14

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün siyasi danışmanı Ercan Katırcıoglu'nun kişisel sosyal medya hesabından yaptığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan hanımefendi ile AK Partili milletvekillerine yönelik hakaret ve küfür içerikli paylaşımları sildiği öğrenildi.

Bilindiği gibi Katırcıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbakanı Erdoğan'ın işe Emine Erdoğan hanımefendi ile ilgili  hakaret içerikli ve galiz ifadeler kullanmıştı. Ayrıca, gerek Ak Partili milletvekilleri, gerekse AK Panti hükümeti için küfür ve hakaret içerikli çirkin paylaşımlar yapmıştı.

İşte o paylaşımlar:

PUSULA YAZINCA SİLMEK ZORUNDA KALDI!

Pusula, Ercan Katırcıoğlu'nun küfür ve hakaret içerikli paylaşımlarını belgeleriyle haber yaparak kamuoyu gündemine taşıdı.

Pusula'nın haberinin ardından Katırcıoğlu'nun hakaret ve küfür içerikli paylaşımlarını silmek zorunda kaldığı öğrenildi.

Katırcıoğlu'nun, kamuoyundan, Emine Erdoğan hanımefendiden ve AK Partili milletvekillerinden özür dilemek yerine, kurnazlık yaparak sosyal medya paylaşımlarını silerek, sanki hiç paylaşımda bulunmamış izlenimi vermeye çalıştığı gözlendi.

Katırcıoğlu'nun yaptığı paylaşımlarından utanmak ve özür dilemek yerine, başkalarını suçlamaya çalışması da, "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır" atasözünü hatırlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
BİR ZAM DA BENZİNE
BİR ZAM DA BENZİNE