Reklam
 • Reklam
DÜZCESPOR’DA HOCA DEĞİŞMİYOR
Reklam

DÜZCESPOR'DA HOCA DEĞİŞMİYOR

Düzcespor Yönetim Kurulu, yeni sezon için kolları sıvadı. 

21 Mayıs 2021 - 14:04

Mevcut hoca ile yola devam etme kararı alan yönetim, futbolcuların bazılarıyla yolları ayıracağını açıkladı.

Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Şampiyonluk hedefi olan bir takım yaratmak için gerekli olan bütçeyi sağlamak adına çalışmalarımıza başladık.  Yeni sezonda yola mevcut hocamız Yavuz İncedal ile devam edeceğiz. İstikrarlı, sürdürebilir başarıyı yakalama adına deneyimli hocamızla uzun yıllar güzel işlere imza atacağımıza olan inancımız tamdır.
Teknik heyetimiz ve yönetim kurulumuzla birlikte mevcut kadromuzdan gidecek ve yeni sezonda kalmasını istediğimiz futbolcularımızı belirledik. Beraber yol yürüdüğümüz oyuncu kardeşlerimizle çok yakın zamanda görüşmelere başlayacağız." denildi.

Açıklama özetle şöyle:
"Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde yollarımızı ayıracak arkadaşlarla kucaklaşıp helalleşecek ve vedalaşacağız. Devam edeceğimiz oyuncularımız ile yeni bir sayfa açacağız. Sezon boyunca takip ettiğimiz oyuncuların yanı sıra, bilgi ve tecrübelerine önem verdiğimiz futbol otoriteleri tarafından önerilen bir oyuncu havuzu oluşturduk ve yönetim olarak ön görüşmelere başladık.
 Takımımıza en çok faydalı olacak, bizi üst seviyelere taşıyacak karakterli, azimli, heyecanlı ve en önemlisi takım ruhu ve disiplinine uyumlu bir oyuncu grubu oluşturacağız. 
Yaptığımız görüşmeler sonrası sözleşme aşamasına geldiğimiz oyuncuları Haziran ayı ilk haftasından sonra açılacak transfer sezonu ile birlikte anlık olarak Düzce kamuoyu ve taraftarlarımızla  paylaşacağız.
Göreve geldiğimiz günden beri en fazla dikkat ettiğimiz açıklık, şeffaflık ve samimiyet ilkemiz doğrultusunda kamuoyumuzu bilgilendirmeye devam edeceğiz.” 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Osman-sami-Haluk
  3 hafta önce
  Çok GÜZEL KARARLAR ALINMIŞ DÜZCESPORUMUZ ADINA SEVİNDİK BAŞKANIMIZ GÖKHAN BEY BAŞARILAR DİLERİZ YENİ SEZONDA
 • Suphi
  3 hafta önce
  Doğru KARARLAR ALINMIŞ,FORMASINI ISLATACAK OYUNCU LAZIM BİZE, ÇOĞUNU GÖNDERİN GİTSİN HOCAMIZLADA ANLAŞILMASI İYİ OLMUŞ ZATEN DİSİPLİNLİ VE KALİTELİ BİR İSİM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
BU YIL HAC YOK!
BU YIL HAC YOK!