DÜZCE EMITT’TE EN İYİ STANT SEÇİLDİ

DÜZCE EMITT'TE EN İYİ STANT SEÇİLDİ

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’den Düzce Standına “En Başarılı Ekip” ve “En İyi Stant” ödülleri verildi.

19 Nisan 2023 - 13:33

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), bu yıl 12- 15 Nisan tarihlerinde 26. kez kapılarını dünya turizmine açtı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda Düzce standı iki önemli ödüle layık görüldü.

Düzce Valiliği bünyesinde, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Üniversitesi, Düzce Belediye Başkanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle, ilgili Kurum ve Kuruluşların işbirliği ile katılım sağlanan fuarda, Düzce standı, destinasyonlar dalında “En Başarılı Ekip ve genel kategorinin en büyük ödül olan “En İyi Stant” ödüllerine layık görüldü.

Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm destinasyonlarının tanıtıldığı fuardaödüller, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan’a taktim edildi.

Aynan, “Düzce’nin marka değerini yükseltmek amacıyla bu tür organizasyonlarda yer almaya devam edeceklerini, dünya turizminin odak noktalarından olan EMITT Fuarında yer almak ve böylesi önemli iki ödüle layık görülmek bizler için gurur vesilesi. Düzce’nin turizm sektöründe hak ettiği noktaya getireceğiz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEK KATLI EV YANDI
TEK KATLI EV YANDI
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ