DÜZCE’DE 25 OKUL TADİLATTA

DÜZCE'DE 25 OKUL TADİLATTA

Düzce Valisi Cevdet Atay, tadilattaki okullarla ilgili açıklama yaptı.

11 Ağustos 2022 - 09:28 - Güncelleme: 11 Ağustos 2022 - 09:38

Vali Cevdet Atay, "Öğrencilerimize daha güvenilir ve daha rahat ortamlarda eğitim hizmeti sunabilmek adına okullarımızda yürütülen güçlendirme çalışmaları ilimiz genelinde 25 okulda devam etmektedir" dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan güçlendirme çalışmalarının İl Özel İdaresi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekipleri tarafından teknik destek sağlanarak koordineli bir şekilde yürütüldüğünü belirten Atay, "2022 - 2023 eğitim öğretim yılında çocuklarımızın okullarında eğitimlerine devam edebilmeleri için çalışmalarımız büyük bir titizlikle devam etmektedir. İlimizde okul güçlendirme çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yılında, daha nitelikli daha sağlıklı ortamda eğitim alabilmeleri için eğitim yatırımlarına ara vermeden devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Vali Atay, 2022-2023 eğitim öğretim yılına tüm okullarımızın hazır olması ve devam eden okul güçlendirme çalışmalarında herhangi bir aksaklığa mahal vermeden paydaş kurumların çalışmalarını koordineli bir şekilde yürütmesi konusunda talimat verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR MENEMEN'DE UZATMADA 3 PUANDAN OLDU: 2-2
DÜZCESPOR MENEMEN'DE UZATMADA 3 PUANDAN OLDU: 2-2
MHP CUMAYERİ İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
MHP CUMAYERİ İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ