DANIŞMANIN ARŞİVİNDEN NELER ÇIKTI NELER?

DANIŞMANIN ARŞİVİNDEN NELER ÇIKTI NELER?

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün çiçeği burnunda yeni siyasi danışmanı Ercan Katırcıoğlu'nun sosyal medya arşivinden dikkat çeken paylaşımlar çıktı.

04 Ocak 2022 - 16:14 - Güncelleme: 04 Ocak 2022 - 16:25

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, bir süre önce Ercan Katırcıoğlu’nu kendisine siyasi danışman yaptı.

Başkan Özlü, Ercan Katırcıoğlu hakkında, “Düzce’de eğitim ve siyaset camiasının önde gelen isimlerinden Sn. Ercan Katırcıoğlu artık bizimle beraber. Davetimiz üzerine ekibimize katılan Sn. Katırcıoğlu ile birlikte çalışacağız. Siyasal ve sosyal konularda bize danışmanlık yapacak. Hoşgeldin Ercan bey..” ifadelerini kullandı.

Aktif siyasete MHP’den 2014 yılında Belediye Meclis üyesi seçilerek başlayan, partiye ihanet ettiği iddiasıyla MHP’den kovulan, daha sonra İYİ Parti’ye transfer olan, il başkanlığı ve milletvekilliği adayı olduktan sonra İYİ Parti’den de uzaklaştırılan Ercan Katırcıoğlu’nun sosyal medya arşivine baktık.

Katırcıoğlu’nun arşivinden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan AK Partili milletvekillerine yönelik çok ağır ve hakaret içerikli paylaşımlar çıktı.

Bugün AK Partili Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye danışmanlık yapan Katırcıoğlu’nun geçmişte AK Parti, Emine Erdoğan ve milletvekilleriyle ilgili diğer paylaşımları şöyle: (Not: İmla hataları kendisine ait)

3 ağostos 2002’de idam cezası kalksın diye oy kullanan 375 tane o...çocuğunun Allah belsını versin. İdam kalkmasın diye oy kullanan 125 MHP milletvekili allah sizden razı olsun.”

“Emine Erdoğan kayınvalidesinin cenazesinde giydiği ''Rahibe Terasa''kıyafetini çıkarmıştır herhalde.”

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ''Damarlarında asil Türk kanı taşımayanlar'' tarafından yönetildiği sürece başimıza bu feleketlerin gelmesi kaçınılmazdır.”

“Somali için yaygara kopardınız!.. Yandaşlarınız yalakalarınız ''ne kadar yardımsever''olduğunuzu günlerce ''göbek atarak'' alladı pulladı.Somali için yırtınanlar şimdi neredesiniz.Bedeni bu topraklarda beyni başka topraklarda olan ŞEREFSİZLER”

'Beraber yürüdük biz bu yollarda'' diye diye geldiler....''Beraber YÜRÜTTÜK biz bu yollarda'' noktasına vardılar.”

“İnsanlar yaptıkları işlerde samimi olmalılar.Emine Erdoğan yardım dağıtırken parmağında 9 bin TL lik yüzük vardı,Ajda Pekkan da aç çocuklara sakız dağıttı. Somali ŞOVUNDA böyle kareler vardı.Allah sizi bildiği gibi yapsın.”

İşte o paylaşımlar:

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Duzceli
  7 ay önce
  Bilerek mi alındı bu adam. Sin kaf lı küfür gerektiğinde mi kullanacak bunu başkan.
 • --
  7 ay önce
  MUSTAFA BEY BİRAZ DAHA ARAŞTIRIN EMİNİM SADECE BUNUNLA KALMAYACAK FARKLI KONULARDA DA VUKAATLARINI BULACAKSINIZ
 • ömer
  7 ay önce
  Arayan mevlasını da bulur belasını da.
 • Duyarlı
  7 ay önce
  O sözleri buralara taşıdı ilgili şahsı; İlgilileri gibi....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
MUHTEŞEM FİNAL
MUHTEŞEM FİNAL