Reklam
DEVA’DAN ZAMLARA TEPKİ: EDEP YA HU!

DEVA'DAN ZAMLARA TEPKİ: EDEP YA HU!

DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, yeni yılla birlikte yapılan zamlara tepki gösterdi.

04 Ocak 2022 - 15:11

2022 yılının ilk saatlerinde zam haberleri peş peşe gelmeye başladı. Elektrikten doğalgaza her mal ve hizmete yapılan yüksek zamlara DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz tepki gösterdi.

Caymaz, "Edep ya hu, % 125 zam nedir? 20 yıldır elektrik faturası ödemeyenler, aracına yakıt almayanlar, doğalgaz faturası ödemeyenler artık dar gelirli vatandaşımızın dertlerini bilmez hale geldi. Sabit gelirli vatandaşlarımız henüz zamlı maaşlarını almadan verdiklerinizin kat kat fazlasını geri alıyorsunuz. Hükümet yetkilileri kendilerine sürekli düşman arayacaklarına, esnaflarımızdan ve üreticilerimizden fiyatlarda indirim bekleyeceklerine önce kendileri fiyatları indirsin. Maliyetler düşünce piyasalarda fiyatlar rekabet gereği düşecektir. Siz tüm enerji kaynaklarına ve vergilere sürekli zam yapacaksınız, sonra milletimizden indirim bekleyeceksiniz. Kusura bakmayın, bu beklentinin ne matematiksel ne de vicdanen karşılığı yok" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan SEMİZ
    2 hafta önce
    Sen aynı durumdasın khk ile istediğini yapıyorsun ve söylediklerinini bütün kamu kurumları emir telakki ediyor. SEN NASIL BİR YOL GÖSTERİRDİN. ANLAT DA DİNLEYİP YAPALIM.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ'NDEN VATANDAŞA SU ZULMÜ!
GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ'NDEN VATANDAŞA SU ZULMÜ!
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI