CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNE 3 GÜN KALDI

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNE 3 GÜN KALDI

25 Mayıs 2023 - 10:35

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için Düzce’de hem Cumhur İttifak’ı, hem de Millet İttifak’ı kendi adayları için seçmenden destek istiyor.
Pazar günü yapılacak ikinci tur cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttfakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.
14 Mayıs'ta gerçekleştirilen 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adayların oy oranının yüzde 50’yi geçememesinin ardından seçimler 2. tura kaldı. Bu kapsamda Düzce’de hem Cumhur İttifak’ı, hem de Millet İttifak’ı 2. tur seçimleri için yoğun bir maratona girdi. Artık seçimlere sayılı günler kala iki ittifakın bileşenleri de, Düzcelilerden 28 Mayıs’ta yapılacak seçimler için kendi adaylarına destek istiyor.

CUMHUR İTTİFAK’I SAHADAN AYRILMIYOR
14 Mayıs seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasıyla Cumhur İttifak’ı çalışmalarını daha da yoğunluk vererek sürdürüyor. Mahalle mahalle köy köy ziyaretler gerçekleştirerek ittifakın Düzce Paydaşları son günlerde Düzce’deki ilçelerde vatandaşlarla bir araya geliyor. Bu kapsamda, 14 Mayıs seçimlerinin hemen akabinde bir araya gelen AK Parti, MHP, BBP, Yeniden Refah Partisi ile DSP ve Vatan Partisinden oluşan Cumhur İttifakı son olarak Çilimli ve Yığılcalı vatandaşlarla bir araya gelerek 2. Tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Seçim gününe kadar çalışmalarını sürdürecek Cumhur İttifak’ı Düzce’yi dolaşmaya devam edecek.

MİLLET İTTİFAK’I 2. TUR İÇİN KOLLARI SIVADI
28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerine sayılı günler kala Millet İttifak’ı bileşeni partilerin temsilcileri saha çalışmalarına hız verdi. Millet ittifakı bileşeni olan CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Memleket Partisi ve Gelecek Partisi il başkanları ve parti üyeleri Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Düzceli vatandaşlardan Kılıçdaroğlu’na destek talep ediyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR