• Reklam
AL SANA ÖRNEK! KENT ESTETİĞİ PROJESİ BÖYLE OLMALI!

AL SANA ÖRNEK! KENT ESTETİĞİ PROJESİ BÖYLE OLMALI!

Düzce'de trafiğe kapatılan İstanbul caddesine döşenen kaldırımlarla ilgili kamuoyunda tartışma yaşanıyor.

24 Temmuz 2021 - 12:23

Düzce Belediyesi, yaklaşık 3 yıldır kapalı tutulan İstanbul caddesinde estetik proje geliştiriyor.

Proje kapsamında trafiğe kapatılan caddeye döşenen kaldırım taşları tartışmaya yol açtı. Düzceliler'in bir kısmı taşların rengini beğenmeyip zevsiz ve soğuk bulurken, bir bölümü de projenin sonunun beklenmesi gerektiğini ifade etti.

Düzce'nin kapatılan caddesi ve kaldırım taşları tartışılırken, örnek bir uyulama Mardin Kızıltepe'de görüldü.

Kızıltepe Belediyesi, 800 metre uzunluğundaki Kilis caddesinde kilim motifinde bin 320 metre bordür, oluk ve ama taşı kullanıldı. 4 bin 500 metrekare kaldırım bazalt taşı döşenen cadde de kaldırımlar da yenilendi. 

İşte örnek cadde:

Kızıltepe Belediyesi'nin bu uygulaması İçişleri Bakan Süleyman Soylu tarafından takdirle karşılandı ve projeden övgüyle bahsedildi.

Düzce'nin İstanbul Caddesi'ndeki Kent Estetiği Projesi tamamlandığında, ortaya örnek bir uygulama çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hakan SEMİZ
  1 ay önce
  Halkı dümen ederek faturalı işler yapmaya devam, seni hiç bir şekilde bakan yapmayacak, ne kadar çok partiye ve kişiye para kazandırsan da sen kırmızı kartı gördün.
 • Yılmaz
  1 ay önce
  Onlar halkına değer veriyor. Bizimkiler bizi insan yerine koymadıkları için, bu yaptıklarına da şükür. İşi ehline vermezsen olacağı bu Allahdan bunu becerebiliyolar. Reis kendini kurtarmak için bizim başımıza musallat etti. İşden anlayan bi tane başkan yardımcısı veya müdür varmı ki güzel bişey meydana gelsin. Avm nin önüne kpyduğun büfe nedir ya insan bu kadarmı intikam almak ister cumhurbaşkanından. Bakan yapmadı diye hırsını düzceden çıkarıyo hayurlısı bakalım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ