• Reklam
BOLU’DA 25 YENİ PARK HİZMETE AÇILDI, DARISI DÜZCE’NİN...

BOLU'DA 25 YENİ PARK HİZMETE AÇILDI, DARISI DÜZCE'NİN BAŞINA

Bolu Belediyesi, yapımı tamamlanan 25 parkı hizmete açtı.

24 Temmuz 2021 - 12:18

Bolu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni 25 park için toplu açılış töreni düzenledi. Beşkavaklar Mahallesi’nde inşa edilen ve Kemal Sunal’ın adının verildiği parkta düzenlenen toplu açılış törenine vatandaşlar ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Biz dedik ki 1 yılda 25 park yaptık ve bu parkları tek noktadan açalım. Kemal Sunal, Adile Naşit’in, Cem Karaca’nın, Şevval Sam’ın isimlerini parklarımıza koyduk. İsim önerilerine her zaman açığız. Mahallemiz için Bolumuz için şu kişinin emeği geçti dediğiniz noktada o kişilerin isimlerine de öncelik vermeye devam edeceğiz. O yüzden açılışları tek tek değil toplu olarak yapacağız” diye konuştu.

“25 PARK YAPARAK REKOR KIRDIK”

Başkan Özcan, “25 parkın tamamını kendi imkânlarımızla yaptık ve bunu başardık. Biz aslında büyük bir rekor kırdık. Bizden önce Bolu’da 1 yılda en fazla 9 park yapılabilmişti. Biz geçen yıl 25 park yaparak bir rekor kırdık. Bu yıl da yaklaşık 25 parkı daha Bolumuza kazandıracağız. İnşallah onların açılışında da birlikte olacağız. Buradaki malzemelerin önemli bir kısmını kendimiz ürettik. Peyzaj çalışmalarının tamamını kendimiz yaptık ve geçmişte 1 tane park yapımına verilen parayla 25 tane park yapmayı başardık” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ