AK PARTİ DÜZCE KADIN KOLLARI’NDAN AYŞE KEŞİR’E TEPKİ

AK PARTİ DÜZCE KADIN KOLLARI'NDAN AYŞE KEŞİR'E TEPKİ

AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk'un istifasının ardından teşkilat kaynamaya başladı.

02 Haziran 2022 - 12:43

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gönül Asuk, Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir'in siyasi operasyonu sonucu görevinden istifa etti.

Ekibiyle birlikte 2 yıldır başarılı çalışmalar yapan Asuk'un istifası, hem teşkilatta, hem de kadın kollarında tepkilere neden oldu.

Asuk'un istifa kararının ardından Düzce Kadın Kolları yönetimi içinden Keşir'e yöneilik eleştiriler yükselmeye başladı.

Yönetimde görev alanlar, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla Gönül Asuk'a haksızlık yapıldığını dile getirerek tepki gösterdiler. Bazı paylaşımlarda Ayşe Keşir'e yönelik tepkiler dikkat çekti.

Öte yandan, Düzce Kadın Kollar yönetiminin toplu halde istifa etmeyi düşündüğü öğrenildi. Kadın kollarındaki bazı yöneticilerin "Biz Gönül hanımla birlikte göreve geldik. Hep birlikte istifa etmemiz doğru olur" şeklinde değerlendirme yaptıkları bildirildi. 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abdullah
    4 hafta önce
    Ayşe keşire bu Düzceli millet Cumhurbaşkanının hatırına yetki verdi,o da boyundan büyük işler yapmaya başladı ama bir yerde patlayacak,Üniversite rektörümüzün de görevden alınmasının arkasında siyasi oyunlar ve Ayşe Keşirin (Faruk özlü de dahil)adı geçiyor,gerçek eninde sonunda ortaya çıkacak ve o zaman AK Parti\'nin ne duruma düşeceğini göreceğiz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE 
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE