AYŞE KEŞİR’İN KAPRİSİ GÖNÜL ASUK’U YEDİ!

AYŞE KEŞİR'İN KAPRİSİ GÖNÜL ASUK'U YEDİ!

AK Parti Düzce Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir'in, Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk'un görev den istifasında baş rol oynadığı öğrenildi.

02 Haziran 2022 - 12:19

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, sürpriz biçimde görevinden istifa etti.

Pusula, istfanın perde arkası detaylarına ulaştı.

Bilindiği gibi Gönül Asuk, 2020 yılında yapılan kongrede Düzce Kadın Kolları Başkanlığı'na getirildi. Asuk'un başkanlığını İl Başkanı Mustafa Keskin ile Belediye Başkanı Faruk Özlü desteklemiş, Ayşe Keşir ise istememişti. Kadın Kolları Genel Başkanı Lütiye Selva Çam'ın onayı ile Asuk Düzce Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Gönül Asuk, kadın kolları başkanı olarak yaklaşık 2 yıldır başarılı icraatlar sergiledi. Çok iyi ve çalışkan bir ekip kuran Asuk, İl Başkanı Mustafa Keskin'le uyum içinde çalıştı. Düzce'de AK Parti'nin kadın kollarını yeniden canlandıran ve etkili siyaset yapan Asuk'un siyasi kaderi,  Kadın Kolları Genel Başkanı seçilen Ayşe Keşir'in insiyatifine kaldı.  

Genel merkezde yapılan değişimle Kadın Kolları Başkanlığı görevine Ayşe Keşir getirildi. Gönül Asuk'u baştan beri istemeyen ve mesafeli duran Keşir, Düzce ziyaretlerinde bu tavrını sergiledi.

SİYASİ MOBİNG

Keşir, Düzce'ye genel merkezden iki görevli gönderdi. Görevliler, Gönül Asuk'a "Sen çok yoruluyorsun. Hem belediyede, hem partideki görevlerin çok ağır" şeklinde imalı mesaj verdi. Asuk da, mesajı aldı ve görevinden istifa etti.

Aynı zamanda Düzce milletvekili de olan Keşir, bu süreçte Gönül Asuk'la muhatap olmadı ve iletişim kurmadı. Keşir'in istifadan sonra da Gönül Asuk'la iletişim kurmadıı öğrenildi.

Ayşe Keşir'in oldukça başarılı olan Asuk'u kişisel kapris ve inat yüzünden siyasi mobing yaparak istifaya zorladığı anlaşıldı.

Keşir'in bu operasyoni yaparken İl Başkanı Keskin'i ve tüm teşkilatı yok saydığı, nezaketen de olsa görüş almadığı belirtildi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Durmuş Durmamış
  2 hafta önce
  İl başkanını ve ak parti Düzce ekibini ilçesine davet ederek yedirdigi yemegin parasını köy muhtarın dan zorla isteyen ilçe başkanı kim. Neden muhtarlara böyle bir zorlama yapıyorlar. İlçe başkanının parası yoksa bıraksın bu işi.
 • METE
  4 hafta önce
  ÖMCÜ MEDYA GİBİ YANDAŞ MEDYA VE BÖYLE VEKİLLER DÜZCELİ OLUP BAŞARILI OLAN KADINLARIMIZI İSTİFA ETTİRİYORLAR..
 • DÜZCELİ VATANDAŞ
  4 hafta önce
  Sayın vekilin kaprisleri ve siyasi oyunları yüzünden, Düzce\'lilerin ve öğrencilerin kalbinde taht kurmuş olan, Düzce\'ye değer katan Nigar Hoca bile istifa ettirildi. Sayın vekilimiz acaba Nigar hocanın başarılarından ve kucaklayıcılığından mı çekiniyor? Vekil olma ihtimalinden mi korkuyor? Böyle küçük siyasi oyunların Düzce\'ye ve partiye zarar verdiğinin farkında değil mi?
 • Esnaf
  4 hafta önce
  Ben bir AKPARTİ seçmeni olarak AKPARTİ milletvekili ayşe hanıma oy vermedim vermem ilçelerin belediyelerini düzcede kaybetme nedeni ayşe hanım il ve ilçe teşkilatlarına göre değil kendi çıkar ve menfaatlerine göre dizayn ediyor bu ve bunun gibi düşünenler partiye zarar verdiği kanaatin deyim burada şu devreye giriyor AKPARTİ su almaya başladı ve batışa doğru gidiyor Erdoğan tek başına P oy alıyor vekillik konusunda 0 alıyor buradaki çizgiyide Erdoğan görüp önlem almalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE 
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE