Reklam
YÜKSELENLER: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: YASİN YILMAZ
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: YASİN YILMAZ

13 Haziran 2020 - 15:51

YÜKSELENLER:

1-) Zülkif Dağlı (Vali): Düzce’de başarıyla geçen mülki amirlik görevinin ardından Samsun’a vali oldu, başarısı Cumhurbaşkanı tarafından takdir ve taltif edildi.

2-) Cevdet Atay (Vali): İçişleri Bakanlığı’ndaki görevinden Düzce’ye vali olarak atandı, ilk kez mülki amirlik yapacak, gençliği ve dinamizmi ile başarılı olması bekleniyor.

3-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Yaklaşmakta olan kongre öncesi siyasi gücünü pekiştirdi, genel merkezin desteğini almış durumda, göreve devam etmesi bekleniyor.

4-) Nurhan Kartal (Çevre Md.): Sahillerdeki kaçak yapılaşmanın önlenmesi ve denizin kirletilmemesi konusunda hassas ve titiz davranıyor, başarılı işler yapıyor.

5-) Ender Çakar (Bld. Mec. Üyesi): Mecliste tek başına etkili muhalefet yapıyor, gündeme getirdiği sorunlar ve sorularla belediye yönetimi ve AKP’li meclis üyelerini terletiyor.

DÜŞENLER:

1-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Koronavirüs salgının önlenmesi konusunda yetersiz ve etkisiz kaldığı gözleniyor, vaka sayılarındaki artış başarısızlığına örnek oluyor.

2-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Belediyenin büyük miktarda borcu varken, ihtiyaç yokken keyfi olarak 3 milyon liraya tekne alması tepki çekti

3-) Haluk Demir (CHP İl Bşk): İl başkanlığına seçildiği günden bu yana fark yaratamadı, kendisinden önce görev yapan il başkanlarından daha pasif ve etkisiz kalıyor.

4-)  Sezgin Diner (Zabıta Md.): Koronavirüs pandemi sürecinde işyeri denetimlerinde ve kaldırımların işgalinin önlenmesinde başarılı olamadı.

5-) Nurettin Özcan (Veteriner Md.): Düzce sokaklarında sayısı giderek artan ve vatandaşları rahatsız eden başıboş hayvanlarla ilgili önlemlerde yetersiz kalıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar