Reklam
YÜKSELENLER. ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: FAHRİ ÇAKIR
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER. ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: FAHRİ ÇAKIR

13 Nisan 2020 - 12:43

Yükselenler:

1-) Zülkif Dağlı (Vali): Korona virüs salgınının önlenmesi konusunda ve halkı azami ölçüde salgından korumak amacıyla etkili önlemler alıyor, sevk ve idarede başarılı.

2-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Korona virüs salgınının yayılmasını önlemek ve toplumu korumak için olağanüstü çaba gösteriyor, takdir topluyor.

3-) Cengiz Tuncer (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Korona virüs hastalığının yayılımını önleyebilmek için dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor, 24 saat görevinin başında.

4-) Fevai Arslan (eski vekil): Belediyenin şirketinde yönetim kurulu üyeliğine getirildi, bilgisi ve tecrübesiyle önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

5-) Öner Abidin Balbay (Başhekim): Üniversite hastanesinin korona virüs hastalığına karşı en üst düzeyde ve etkili sağlık hizmeti sunmasında ekibiyle birlikte önemli pay sahibi.

 

Düşenler:

1-) Fahri Çakır (Milletvekili): Cumhurbaşkanı’nın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına kaç maaşını bağışladığı merak ediliyor, açıklama bekleniyor.

2-) Ümit Yılmaz (Milletvekili): Milli Dayanışma Kampanyası’na maaş bağışı yapmadığı iddia ediliyor, ne kadar bağış yapacağı merak ediliyor.

3-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Milli Dayanışma Kampanyası’na maaşıyla destek verip vermediği bilinmiyor, maaş bağışlamadığı ileri sürülüyor.

4-) Güler Güneş (Bld. Mec. Üye): AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’ndan istifa etmek mecburiyetinde kaldı, bir yıllık meclis üyeliğinde başarısızlığı tescillendi.

5-) Ahmet Dertli (TSO Mec. Bşk.): Koronavirüs sebebiyle mağdur olan üyelere destek anlamında dahi bir beyanı olmadı, varlığı ile yokluğu belirsiz hale geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar