• Reklam
YÜKSELENLER: TUNCAY ŞAHİN   ​​​​​​​DÜŞENLER:...
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: TUNCAY ŞAHİN   ​​​​​​​DÜŞENLER: AYŞE KEŞİR

22 Mayıs 2020 - 19:53

YÜKSELENLER:

1-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Korona virüsün yol açtığı ekonomik ve sosyal sıkıntıların çözümü konusunda üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor, takdir topluyor.

2-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Korona virüs riskini atlatabilmek için belediye olarak gereken tüm tedbirleri aldı, esnafa ve vatandaşlara destek oluyor.

3-) Resul Taştan (Turizm Md.): Düzce’den tarihi, doğa ve kültürel varlıklarının tanıtımı ve korunması adına önemli çalışmalar yapıyor, başarılı sonuçlar alıyor.

4-) Ali Kartal (AFAD Md.): Korona virüs sürecinde karantina altında yurtlarda kalan vatandaşlara yemek başta olmak üzere her türlü desteğin sağlanmasında başarılı oldu.

5-) Taner Çakır (Avukat): Düzce Barosu seçimleri yaklaşırken başkan adayları arasında ismi geçiyor, hukuk camiasının saygın ve sevilen ismi, ciddi destek görüyor.

  DÜŞENLER:

1-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Yaklaşık 2 aydır Düzce’de görülmedi, ekonomik sıkıntı çeken esnaflarla ve işsiz kalan insanlarla dertleşmedi, bu yüzden eleştiri alıyor.

2-) Fahri Çakır (Milletvekili): Pandemi bahanesiyle partisinin diğer vekili gibi yaklaşık 2 aydır Düzce’de görülmüyor, ununu elemiş, eleğini asmış siyasetçi profili sergiliyor.

3-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Sokakta maskesiz dolaşarak kuralları çiğnemekte sakınca görmüyor, şov yapmak isterken topluma kötü örnek oluyor.

4-) Azade Ay (Baro Bşk.): Son dönemde ciddi şekilde prestij kaybetti, baroyu yönetmekte başarılı olamadı, yaklaşan kongrede yeniden seçilmesi zor görünüyor.

 5-) Ayhan Şamandar (Trenci hoca): Yüksek hızlı trenle ilgili başlattığı kampanya pandemi yüzünden sonuçsuz kaldı, bu süreçte kişisel tanıtımını yapmış oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar