• Reklam
YÜKSELENLER: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞENLER: CEVDET ATAY
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞENLER: CEVDET ATAY

27 Haziran 2021 - 15:56

YÜKSELENLER:

1-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): Pandemi döneminde üniversitenin tüm kurumlarıyla etkin şekilde faaliyet göstermesini sağladı, bu süreçte başarılı oldu.

2-) İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld. Bşk.): Kısıtlı ve dar imkanlara rağmen başarılı hizmetler yapıyor, birçok temel sorunu çözerek halkın takdirini kazanıyor.

3-) Aytaç Tefek (Emniyet Md. Yrd.):  1,5 yıldır devam eden pandemi denetimlerinin etkili ve caydırıcı olmasını sağladı, esnaf ve vatandaşların sorunlarını çözdü.

4-) Sabahattin Parlak (Turizm Md.): Pandemi dönemine rağmen Düzce’nin kültür ve turizm bakımından tanıtılması için etkili çalışmalar yaptı, işinde başarılı.

5-) Hayri Şen (Özel İdare Md.): Köy yollarına beton asfalt uygulanması konusunda başarılı sonuçlar alıyor, yıllardır biriken yol sorununu çözüyor.

DÜŞENLER:

1-) Cevdet Atay (Vali): Düzce’de mülki amir olarak birinci yılını doldurdu, geçen sürede yeni ve ilgi uyandıran bir proje ortaya koyamadı, rutin valilik yaptı.

2-) Mustafa Özensel (MHP Akçakoca Bşk.): Belediye başkanı ve il başkanıyla yaşadığı sorunlar sebebiyle istifa etti, aktif siyaset hayatı sona erdi.

3-) Ender Çakar (Düzce Bld. Meclis üyesi): İsmetpaşa Okul arazisinin eğitim alanından çıkartılıp ticari alana dönüştürülmesini desteklemesi eleştirilere yol açtı. 

4-) Ömer Faruk Çelebi (Eğitim Bir Sen Bşk.): İsmetpaşa Okulu’nun satılması ve arsanın ticari alana dönüştürülmesi konusunda sessiz ve duyarsız kalması dikkat çekti.

5-) Erdal Seycan (Eğitim Sen Bşk.): Okul arazisinin satılarak yerine ticari iş merkezi yapılmasıyla ilgili konuya ilgisiz ve tepkisiz kalması eleştiri topladı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar