• Reklam
YÜKSELENLER: MUSTAFA KESKİN DÜŞENLER: OKAN YANMAZ
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: MUSTAFA KESKİN DÜŞENLER: OKAN YANMAZ

23 Kasım 2019 - 14:45

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): 3 yıldır boş bulunan Özel İdare Genel Sekreterliğine atama yapılmasını sağladı, siyasette sorun çözen başkan olarak puan topluyor.

2-) Mehmet Hayri Şen (Özel İdare Genl. Skr.): Başarılı ve çalışkan bürokratlık hayatını Düzce’ye atanarak sürdürdü, yeni görevinde başarılı olması bekleniyor.

3-) Zekeriya Korkmaz (İş insanı): Düzcespor Kulübü’nde başkan vekili oldu, saygınlığı ve Türkiye çapındaki çevresiyle kulübe ciddi katkı sağlaması bekleniyor.

4-) Erkan Seçkin  (İş insanı): Düzcespor yönetiminde görev üstlenmesi olumlu karşılandı, iş, siyaset ve bürokrasideki çevresiyle kulübe faydalı olması bekleniyor.

5-) Murat Şahabe (Antrenör): Düzcespor Kulübü’nde sportif direktörlük görevine getirildi, tecrübesi ve birikimiyle kulübe faydalı olması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld Bşk.): Kişisel bir mesele sebebiyle devlet hastanesi inşaatını mühürlemesi yakışıksız bulundu, eleştiri ve tepki topladı.

2-)  Murat Yiğit (Milli Eğitim Md.): Belediyenin düzenlediği toplantıda kalabalık sağlanması için öğretmenleri zorla göndermek istemesi tepki çekti, eleştirilere yol açtı.

3-) Sezgin Diner (Zabıta Md.): Kaldırımların işgali ve trafiğe kapalı sokaklara motorlu araçların girmesini önlemede başarısız ve yetersiz.

4-) Kenan Albayrak (Park ve Bahçe Md.): Kent merkezinde birçok ağacı kökünden kestiği için eleştirilerin hedefinde, ağaç katliamcısı olarak tepki çekiyor.

5-) Yusuf Taşhan (Düzce Tanıtma Vakfı Bşk.): Düzce’nin yaranına hiçbir faaliyette bulunmuyor, başkanlıktan istifa etmesi bekleniyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar