Reklam
YÜKSELENLER: MUSTAFA KESKİN DÜŞENLER: FAHRİ ÇAKIR
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: MUSTAFA KESKİN DÜŞENLER: FAHRİ ÇAKIR

26 Eylül 2020 - 15:46

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Yaklaşan il kongresi öncesi tek aday durumunda, genel merkezin desteği ile başkanlığa devam etmesi bekleniyor.

2-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Düzce’de Gümrük Müdürlüğü açılmasında önemli rol oynadı, ikinci tarım fuarı etkinliğini düzenliyor, takdir edilen çalışma sergiliyor.

3-) Esvet Sarıoğlu (AK Parti Akçakoca Bşk.):  Yapılan kongrede ilçe başkanlığına yeniden seçildi, bilgisi ve tecrübesi ile başarılı olması bekleniyor.

4-) Yavuz Keleş (DEVA Cumayeri Bşk.): Deva Partisi’nin Cumayeri İlçe Başkanı oldu, başarılı bir iş insanı olarak aktif siyasete kalite ve renk getirmesi bekleniyor.

5-) Murat Postoğlu (Ulaşım A.Ş Genel Md.): Düzce’de toplu ulaşım sistemi konusunda özverili çalışma sergiliyor, bu önemli hizmette başarılı olması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Fahri Çakır (Milletvekili): AK Parti’nin Akçakoca’da belediyeyi kaybetmesinin faturasını (hizmetler gecikir) diyerek halka kesti, bu sözleri tepki topladı.

2-) Celal Kasapoğlu (Bld. Bşk. Yrd.): Sorumlu olduğu imar işlerinde kendisinden beklenen başarıyı gösteremiyor, bilgi ve tecrübe bakımından yetersiz kaldığı gözleniyor.

3-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Koronavirüs pandemisiyle mücadele ve denetim konusunda beklenen başarıyı gösteremiyor, daha etkin çalışma yapması gerekiyor.

4-) Nurullah Yıldız (Düzce Bld. Mec. Üyesi):  Belediye meclisinin başarısız üyeleri arasında yer alıyor, varlığı ile yokluğu belli olmayan isimler arasına dahil oldu.

5-)  Hasan Küçük (Düzce Bld. Mec. Üyesi):  Meclisin parmak kaldırmaktan başka icraat yapmayan üyelerinden, pasif ve başarısız üyeler arasında yer alıyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar