Reklam
YÜKSELENLER: HAYRİ ŞEN DÜŞENLER: MUSTAFA ÇETİNKAYA
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: HAYRİ ŞEN DÜŞENLER: MUSTAFA ÇETİNKAYA

29 Ağustos 2021 - 14:30

YÜKSELENLER:

1-) Hayri Şen (Özel İdare Gen. Sek.): Köylerde yaşanan sel felaketi sonrası afete uğrayan bölgelerdeki alt yapı onarım çalışmalarının sürdürülmesinde başarılı oluyor.

2-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Koronavirüs vaka sayıları yükselirken aşılama çalışmalarına ağırlık verdi, ekibiyle birlikte salgınla yoğun mücadelede başlattı.

3-) Mustafa Koloğlu (Cumayeri Bld. Bşk.): Seçim öncesi verdiği sözleri tutuyor, mesire alanı ve millet bahçesi yapımı için düğmeye bastı, halkın takdirini topluyor.

4-) Yakup Demircan (Gölyaka Bld. Bşk.): Gölyaka’da turizmi geliştirmek ve bölgeyi tanıtmak için başarılı çalışmalar icra ediyor, hedefe ulaşıyor.

5-) İsa Yazıcı (Gençlik ve Spor Md.): Açılan kurslarla gençlere ve çocuklara sporu sevdiriyor, sportif alanda başarılı çalışmalara imza atıyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Mustafa Çetinkaya (Jandarma Komutanı): Düzce’de görev yaptığı 3 yıllık sürenin ardından daha büyük ile atanması beklenirken, Karaman’a atandı.

2-) Hüdaver Gösterişli (Beltur Bşk.): Belediyeye ait ticari bir tesisin tartışmalı şekilde partili bir kişiye devredilmesinden dolayı eleştiri ve tepki alıyor.

3-) Murat Gülmez (Su İşleri Md.): Düzce’de son günlerde sık sık patlayan ve susuzluğa neden olan içme suyu şebekesinden sorumlu, eleştiri alıyor.

4-) Dursun Ay (İGM üyesi): İl Genel Meclisi’nde maaşını almaktan başka hiçbir varlık gösteremeyen üyelerden, başarısız.

5-) Sezgin Diner (Düzce Zabıta Md.): Tartışmalı kararlara ve icraatlara imza atıyor, piyasa denetimlerinde ve görevinde etkisiz, başarılı olamadı.

YORUMLAR

  • 2 Yorum

Son Yazılar