• Reklam
YÜKSELENLER: GÖKHAN KAPOĞLU DÜŞENLER: İLHAN DURU
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: GÖKHAN KAPOĞLU DÜŞENLER: İLHAN DURU

09 Kasım 2019 - 14:29

YÜKSELENLER:

1-) Gökhan Kapoğlu  (Düzcespor Bşk.): Düzcespor olağan üstü kongresinde başkanlığa seçildi, taraftarın, camianın ve kentin büyük desteğini elde etti.

2-) Özkan Turan (İş insanı): Düzcespor kongresinde yönetim kurulu üyesi oldu, birikimi, saygınlığı ve çevresiyle kulübe önemli katkı sağlaması bekleniyor.

3-) İslam Keleş (Oksijen Grubu sahibi): Düzcespor yönetimine girerek elini taşın altına koydu, yeni bir anlayışla spor yöneticiliğine vizyon ve katkı sağlayacak.

4-) Erdoğan Bıyık (ASKF Bşk.): Düzcespor’un yeni yönetiminde görev aldı, sporu bilen isim olarak kulübe ve camiaya faydalı olması bekleniyor.

5-) Selahattin Kudu (Spor adamı): Düzcespor yönetiminde görev ve sorumluluk üstlendi,  saygın spor insanı olarak faydalı işler yapması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) İlhan Duru (CHP İl Bşk.): Ana muhalefet partisi il başkanı olarak pasif ve etkisiz siyaset izliyor, gündemden uzak, aktif politikada varlık gösteremiyor.

2-) Bircan Baycan (Trafik Md.): Kent içi trafik sorununa çözüm bulmakta zorlanıyor, özellikle hatalı parklanmaları önlemekte caydırıcı olamıyor.

3-) Hasan Günden (Düzce Bld. Meclis üyesi): AK Parti Meclis Grup başkanı olarak muhalefet karşısında yetersiz ve etkisiz kalıyor, görevini yapamıyor.

4-) Güler Güneş (AK Parti Kadın Kolları Bşk.): Hem partide, hem mecliste başarısız bir siyasetçi profili sergiliyor, ilk kongrede değişmesi gündemde.

5-) Bayram Ali Kubilay (AK Parti Bld. Meclis üyesi): Belediyeye eş, dost ve akraba alımını savunarak hem kendisini, hem partisini sıkıntıya düşürdü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar