• Reklam
YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ÜMİT YILMAZ
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ÜMİT YILMAZ

10 Ekim 2020 - 15:59

YÜKSELENLER:

1-) Faruk Özlü (Düzce Bld. Bşk.): Düzcespor’un geleceğini kurtarmak için Düzcespor A.Ş kurulması için girişim başlattı, kulübe sahip çıktı.

2-) Mustafa Kayıkcı (DESOB Bşk.): Düzcespor’a sahip çıkılması ve şirket kurulması için aktif görev üstlendi, yürütme kurulunda önemli görev üstlendi.

3-) Hasan Şengüloğlu (AK Parti Mrk. İlçe Bşk.): Yapılan kongrede tek aday olarak ilçe başkanlığına seçildi, aktif siyasette daha başarılı olması bekleniyor.

4-) Murat Baki Yılmaz  (MHP Merkez İlçe Bşk.): Yapılan kongrede merkez ilçe başkanlığına seçildi, tecrübesi ve bilgisiyle aktif siyasette başarılı olması bekleniyor.

5-)Kasım Aktaş (Düzce Cam Bşk.): Düzce’de eğitime katkı için okul yapma sözü verdi, iş insanı olarak örnek ve takdir edilen bir tavır sergiledi.

 

DÜŞENLER:

1-) Ümit Yılmaz (Milletvekili): Düzcespor’a destek olmak ve kulübe sahip çıkmak adına hiçbir adım atmadı,  pasif bir tutum izledi, eleştiri alıyor.

2-) Resul Taştan (Turizm Md.): Hakkında yürütülen soruşturma sebebiyle açığa alındı, müdürlük görevinden alınarak başka bir yere atanması bekleniyor.

3-) Murat Yiğit (Milli Eğitim Md.): Pandemi döneminde uzaktan eğitim konusunda ortaya çıkan sorunların çözümünde yetersiz kalıyor, başarısız müdürler arasında.

4-) Zeki Yıldırım (Aile ve Sosyal Politikalar Md.):  Son dönemde kendisinden beklenen başarıyı gösteremiyor, fark yaratamayan ve günü kurtaran müdürler arasında yer alıyor.

5-) Esvet Sarıoğlu (AK Parti Akçakoca Bşk.): Kendisini eleştiren gazeteciye karşı yaptığı bel altı açıklamaları sebebiyle büyük tepki gördü, karizmayı çizdirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar