• Reklam
YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: İHSAN ASLAN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: İHSAN ASLAN

28 Şubat 2021 - 19:45

YÜKSELENLER:

1-) Faruk Özlü (Belediye Bşk.): Düzce’nin yıllardır kanayan yarası haline gelen çöp meselesini çözüme kavuşturdu, katı atık tesisiyle gelecek 50 yılı kurtardı.

2-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Sanayicinin ve yatırımcının önünü açabilmek için yoğun mücadele veriyor, Düzce’ye yatırımcı gelmesi için olumlu girişimlerde bulunuyor.

3-) Atilla Şişman (Lokantacılar Odası Bşk.): Pandemiden zarar gören üye işyerlerinin mağduriyetlerinin giderilmesi için ciddi gayret gösteriyor, başarılı başkanlar arasında.

4-) Aylin Özdemir (1. OSB Md.): Tecrübesi ve bilgisi ile Organize Sanayi Bölgesi’ni yönetimde başarılı, diğer OSB’lerin gelişmesine de katkı veriyor.

5-) Sadettin Eren (Halkbank Md.): Pandemide özellikle esnafa yönelik destek kredilerinin sorunsuz verilmesinde başarılı, banka müşterilerinin memnuniyetini kazandı.

 

DÜŞENLER:

1-) İhsan Aslan (Konuralp Müze Md.): Konuralp SİT alanının korunması ve bölgenin tanıtımı konusunda başarılı olamadı, pasif ve etkisiz müdürler arasında yer aldı.

2-) Haluk Demir (CHP İl Bşk.): Büyük umutlarla il başkanı seçildi, kendisinden beklenen başarılı ve etkili siyaseti yapamadı, aktif siyaseti bırakmaya karar verdi.

3-) Vildan Yıldız (Gelecek Partisi İl Bşk.): Yerel siyasette varlığı ile yokluğu belli değil, sanki Düzce’de değil, başka bir ilde yaşıyor imajı sergiliyor, farkındalık yaratamadı.

4-) Murat Caymaz (DEVA İL Bşk.): İl başkanı seçildiği günden bu yana Düzce’nin temel sorunlarına eğilmekte ve gündem oluşturmakta yetersiz ve pasif kalıyor.

5-) Gürcan Seymen (SEDAŞ İl Md.): Düzce’de sık yaşanan elektrik arızalarının çözümü konusunda yetersiz, kesintisiz enerji sağlanmasında başarılı olamıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar