Reklam
Reklam
YÜKSELENLER: ERTAN TAŞLI DÜŞENLER: AZADE AY
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: ERTAN TAŞLI DÜŞENLER: AZADE AY

16 Temmuz 2021 - 12:41

YÜKSELENLER:

1-) Ertan Taşlı (Düzce Esnaf Kefalet Bşk.): Yapılan genel kurulda oy birliği ile yeniden başkan seçildi, özellikle pandemi döneminde yaptığı hizmetlerle takdir ediliyor.

2-) Muhsin Yavuz (Çilimli Bld. Bşk.): Bölgede yaşanan su taşkınlarının önlenmesi ve zararın azaltılması için yoğun çaba gösterdi, başarılı oldu.

3-) Taner Çakır (Düzce Baro Bşk.): Yapılan kongrede avukatların büyük çoğunluğunun desteğini alarak farklı kazandı, rakibini sandığa gömdü. 

4-) Hamit Erdoğan (Belediye Emlak Md.): Belediyenin başarılı bürokratları arasında yer alıyor, boşalan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne atandı.

5-) Basri Karslıoğlu (CHP İl Başkanı): CHP’de il başkanı ve yönetiminin görevden düşmesiyle geçici olarak il başkanlığına atandı, dağılan partiyi toparlamaya çalışacak.

 

DÜŞENLER:

1-) Azade Ay (eski Baro Bşk.): Düzce Baro tarihindeki seçimlerde en fazla fark yiyerek kaybeden başkan oldu, adeta hezimete uğradı.

2-) Haluk Demir (eski CHP İl Bşk.): Seçimle geldiği CHP il başkanlığı görevinde başarılı olamadı, örgüt tabanı tarafından kabul edilmedi ve il başkanlığı görevi sona erdi.

3-) Serkan Yılmaz (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Belediyenin imar işleri birimindeki sıkıntının kaynağı olarak gösteriliyor, liyakatinin yetersizliği ortaya çıkmış durumda.

4-) Sedat Özdemir (Avukat): Baro seçimlerinde tuttuğu tarafla birlikte kendisi de kaybetti, seçimi kaybetmesine rağmen akşam çiftetelli oynaması şaşırttı.

5-) Vildan Yıldız (Gelecek Partisi İl Bşk.): Düzce’de yaşanan sel felaketinde ortalıkta görünmemesi ve mağdurları ziyaret etmemesi dikkat çekti, eleştiri aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar