• Reklam
YÜKSELENLER: CEVDET ATAY DÜŞENLER: ONUR ŞAN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: CEVDET ATAY DÜŞENLER: ONUR ŞAN

12 Eylül 2020 - 15:06 - Güncelleme: 12 Eylül 2020 - 23:41

YÜKSELENLER:

1-) Cevdet Atay  (Vali): Korona virüs pandemisiyle mücadele konusunda yoğun gayret gösteriyor, bizzat sahaya inerek denetimleri koordine ediyor.

2-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): Düzce Üniversitesi’nin başarı puanını yükseltmeyi başardı, öğrencilerle diyaloğu çok iyi, yeni projelerle fark yaratıyor.

3-)  İlhami Caboğlu (MHP İl Bşk.): Yaklaşan kongre öncesi il başkanlığı koltuğundaki yerini sağlamlaştırdı, seçime tek aday olarak girmesi bekleniyor.

4-) Gönül Asuk (AK Parti Kadın Kol. Bşk.): Tecrübesi ve siyasi bilgisiyle yeni görevine uyum sağladı, güçlü ve etkin bir yönetim kurulu oluşturuyor, fark yaratması bekleniyor.

5-) Taner Çakır (Avukat): Baro seçimleri öncesinde güçlü bir aday profili olarak öne çıkıyor, avukatlardan büyük destek alıyor, seçimi kazanacağı tahmin ediliyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Onur Şan (Çilimli Kaymakamı): Korona virüsle ilgili hıfzıssıhha kararlarını yok sayarak, kahvelerde satranç etkinliği başlattı, kaş yapayım derken göz çıkarttı.

2-) Azade Ay (Baro Bşk.): Tartışmalı icraatları sebebiyle güç kaybetti, avukat camiasına güven vermiyor, tepki ve eleştiri alıyor, seçimi kazanma şansı yüksek değil.

3) Sedef Buçgün (Mimarlar Odası Düzce Tem.): Düzce’nin imar ve kentsel mimari sorunları konusunda sessiz ve kayıtsız kalıyor, mensubu olduğu kitleyi iyi temsil edemiyor.

4) Kenan Albayrak (Düzce Bld. Parklar Md.): Kendisinden beklenen başarıyı gösteremedi, belediyede gözden çıkarılan müdürler arasında yer alıyor, başarısız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar