• Reklam
YÜKSELEN: TUNCAY ŞAHİN DÜŞEN: AYŞE KEŞİR
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: TUNCAY ŞAHİN DÜŞEN: AYŞE KEŞİR

29 Aralık 2019 - 15:37 - Güncelleme: 29 Aralık 2019 - 15:39

YÜKSELENLER:

1-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan ve uluslararası alanda itibarı bulunan İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) yürütme kurulu üyesi oldu.

2-) Ümit Yılmaz (Milletvekili): TBMM’deki bütçe görüşmelerinde her fırsatta Düzce’nin sorunlarını gündeme getirdi, sorunların çözümü için sergilediği çabalarıyla dikkat çekti.

3-) Gökhan Kapoğlu (Düzcespor Bşk.): Eski futbolcularla ve bürokratlarla istişare gibi kulüp tarihinde bugüne yapılmamış başarılı çalışmalara imza atıyor, spor camiasından büyük destek alıyor.

4-) Murat Aydın (Düzce Bld. Mec üyesi): Belediye birimleri ve şirketleri denetleme faaliyetindeki performansı iyi, diğer meclis üyelerinden başarılı, daha yetkili makamlara gelmesi bekleniyor.

5-) Eren Akgül (Düzcespor Asbaşkanı): Yaptığı girişimler sonucunda bazı firmaların Düzcespor’a sponsor olmasını gerçekleştirdi, kulübe ekonomik yönden büyük fayda sağladı.

 

DÜŞENLER:

1-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Türkiye’de yoksulluğun sona erdiğini ve yoksul kimsenin bulunmadığına ilişkin yaptığı konuşmayla halktan kopuk olduğunu gösterdi, tepki topladı.

2-) Ufuk Yılmaz (Danışman): Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün danışmanı olarak adının tartışmalı ve imara aykırı işlere bulaşması sebebiyle eleştiriliyor,  puan kaybediyor.

3-) Ergin Çelikağ (Meclis üyesi):  Konuralp’te tartışmalı, kişiye özel ve ranta açık imar uygulamasını savunarak meclisten geçirdi, eleştiri topladı.

4-) Kemal Günaydın (Meclis üyesi): Kendisinden beklenen muhalefet görevini yapmıyor, pasif ve etkisiz üyeler arasında yerini almış durumda.

5-) Musa Küçük (İGM üyesi): Partinin il yönetimiyle ters düştü, AK Parti Grup Başkanlığı görevinden istifa etmek zorunda kaldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cemil
    1 yıl önce
    Ayşe KEŞİR'in Düzce umurundamı. Kadın sırf türübüne oynuyor bakanlık bekliyor. Halkını düşünen kim onlar cebine girenle oturduğu koltuğun kaptırılmaması telaşında. Yazık Düzcede yaşayanları başımıza direk gönderenler bedel ödeyecek az kaldı.

Son Yazılar