• Reklam
YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR

08 Mart 2020 - 14:04

YÜKSELENLER:

1-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): Güçlü Kadınlar Projesi’nin önemli unsuru oldu, hayat hikayesiyle genç kızlara ve kadınlara örnek rol model gösterildi.

2-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Sadece ticaret ve sanayicinin değil, diğer kurum ve kuruluşların sorunlarının çözümünde de aktif rol oynuyor, koltuğun hakkını veriyor.

3-) Mustafa Çetinkaya (Jandarma Kom.): Düzce’de özellikle kırsal bölgede huzur ve güven ortamını sağladı, özellikle uyuşturucuyla mücadelede başarılı oldu.

4-) İsa Yazıcı (Gençlik ve Spor Md.): Sportif faaliyetlerin yanısıra gençlere yönelik başarılı etkinliler icra ediyor, işinde gösterdiği performans grafiği yükselişte.

5-) Aslı Delibal (Kareteci): Antalya’da yapılan Avrupa Şampiyonası’nda tüm rakiplerini yenerek altın madalya sahibi oldu, hedefi dünya şampiyonluğu.

 

DÜŞENLER:

1-) Fahri Çakır (Milletvekili): Düzce’nin önemli ve çözüm bekleyen konularına ilgisizliği sürüyor, halktan kopuk ve halka uzak bir siyasetçi profili sergiliyor.

2-) Çiğdem Günal (İGM Bşk.): Kendisinden beklenen başarılı performansı sergilemekten uzak, kadın olarak fark yaratamıyor, toplumsal meselelere uzak kalıyor.  

3-) Emre Güleç (Bld. Mec. Üye): Düzce’nin temel meselelerini dile getirmek yerine, mecliste Düzce ile ilgisiz konuları gündeme getirmeye çabalıyor, eleştiri alıyor.

4-) Cemil Aksoy (Bld. Mec. Üye): Mecliste varlığı ile yokluğu belli olmayan üyeler arasına yer alıyor, parmak kaldırmaktan başka etkinliği yok, meclise katkı sunamıyor.

5-) Hüseyin Çifçi (Bld. Mec. Üye): Düzce Belediye Meclisinin fark yaratamayan isimlerinden biri, varlığı ile yokluğu belli değil, başarılı olduğu söylenemez.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar