Reklam
YÜKSELEN: NİGAR ÇAKAR DÜŞEN: AYHAN ŞAMANDAR
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: NİGAR ÇAKAR DÜŞEN: AYHAN ŞAMANDAR

11 Ocak 2020 - 16:05

YÜKSELENLER:

1-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): Sadece bilimsel araştırmalar ve eğitim alanında değil, sosyal projelerde de farkındalık yaratıyor, topluma örnek teşkil ediyor.

2-) Cengiz Tuncer (Bld. Bşk. Yrd.): Sorumlu olduğu alanlarda başarısıyla dikkat çekiyor, yeni fikir ve projeleriyle belediye hizmetlerine önemli katkı sağlıyor.

3-) Tanju Acar (İş insanı): Düzcespor takımının 1 yıl süresince et ürünlerini karşılayacak, yönetime veridi destek ve sağladığı bu katkı ile diğer iş insanlarına örnek oldu.

4-) Ayten Kocadağ (TSO Genel Skr.): Oda’nın faaliyetlerine, çalışma düzenine ve yönetim kuruluna önemli katkılar sağlıyor, işinde son derece başarılı, takdir topluyor.

5-) Feride Güçlü (Düzce Bld. Basın sorumlusu): Deneyimli medya mensubuydu, uzun yıllardır Düzce Belediyesi’nde çalışıyordu, yeni dönemde basından sorumlu oldu.

 

DÜŞENLER:

1-) Ayhan Şamandar (Dekan): Yüksek hızlı tren güzergahının değişmesiyle ilgili kampanyada kişisel reklamını yapmakla eleştiriliyor, sergilediği tavır eleştirileri haklı çıkartıyor.

2-) Ali Dilber (Kent Konseyi Bşk.): Yüksek hızlı tren imza kampanyasına destek verirken Belediye Başkanı ve AK Parti ile fikir ayrılığına düştü, ters köşe oldu.

3-) İlknur Yıldırım (Bld. Mec. Üyesi): Bugüne kadar hiçbir olumlu çalışma yapamadı, sıradan meclis üyeleri arasında yer aldı, başarısız bir profil sergiliyor.

4-) Burak Coşkun (Bld. Meclis üyesi): Belediyede çalışan sözleşmeli personelin maaşlarında artış yapılmasına itiraz etti, işçinin yanında olmadığını gösterdi.

5-)  Nurullah Yıldız (Bld. Meclis üyesi): Parmak kaldırmaktan başka icraatı görülmeyen üyeler arasında, varlığı ile yokluğu belli değil.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar