• Reklam
YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: YASİN YILMAZ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: YASİN YILMAZ

08 Ağustos 2020 - 15:05

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Yaklaşan kongre öncesi teşkilatta ve genel merkez nezdindeki siyasi gücünü artırdı, il başkanlığına tek aday olarak devam etmesi bekleniyor.

2-) Okan Yanmaz  (Akçakoca Bld. Bşk.): Son dönemde yaptığı atılımlar ve turizme dönük icraatlarla olumlu puan topluyor, Akçakoca’ya daha fazla turistin gelmesini sağlıyor.

3-) Yakup Demircan (Gölyaka Bld. Bşk.): Kısıtlı ve dar imkanlara rağmen Gölyaka’da önemli projeler hayata geçiriyor, geçen sürede başarılı icraatlara imza attı.

4-) Mustafa Koloğlu (Cumayeri Bld. Bşk.): Seçim öncesi verdiği sözleri tutuyor, halkın beklentilerine dönük icraatlar yapıyor, kamuoyundan olumlu destek görüyor.

5-) Cengiz Tuncer (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Diğer başkan yardımcıları göre daha çalışkan ve iyi performans sergiliyor, üstlendiği görev ve sorumluluğu başarıyla yerine getiriyor.

DÜŞENLER:

1-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.):  Koronavirüs pandemisiyle mücadelede beklenen başarıyı gösteremiyor, sağlık hizmetinin aksamasından sorumlu tutuluyor, tepkiler artıyor.

2-) Celal Kasapoğlu (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Cedidiye cami önü projesi konusunda başarılı olamadı, hazırlattırdığı tartışmalı proje beğenilmedi, eleştiri ve tepki aldı.

3-) Okan Özkasap (Düzce Bld. Bşk Yrd.): Kendisinden beklenen başarıyı bugüne kadar gösteremedi, idare-i maslahatçı bir zihniyetle hareket ediyor, başkanlık vizyonuna ayak uydurmakta zorlanıyor.

4-) Murat Yiğit (Milli Eğitim Md.): Okulların açılmasına az bir süre kalmasına rağmen koronavirüsle ilgili veliler ve öğrencilere yönelik bilgilendirici çalışma yapmadı, eleştiri almaya başladı.

5-) Vildan Yıldız (Gelecek Partisi İl Bşk.): Kurucu il başkanlığı görevini aldıktan sonra kendisinden beklenen siyasi çıkışı yapamadı, yönetim oluşturmakta zorlandığı söyleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar