Reklam
YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: NURHAN KARTAL
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: NURHAN KARTAL

05 Aralık 2020 - 13:40

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Belediye başkanları ve yerel yöneticilerle koordinasyon içinde uyumlu çalışıyor, bölgenin sorunlarının çözümü için çaba gösteriyor.

2-) Murat Caymaz (DEVA İl Bşk.): Yapıla birinci olağan kongrede il başkanlığına seçildi, yönetimiyle birlikte aktif siyasette etkili ve başarılı olması bekleniyor.

3-) Aytaç Tefek (Emniyet Md. Yrd.): Pandemiyle mücadele ve genel asayiş konularında ekiplerle birlikte özverili çalışma sergiledi, başarılı oldu.

4-) Öner Abidin Balbay (Başhekim): Üniversite Hastanesi’nin pandemiyle mücadelede başarısında önemli pay sahibi, yönetici olarak başarılı, takdir ediliyor.

5-) Kemal Kılıç (Teknik Direktör): Düzcespor’un aldığı puanlarla şampiyonluk iddiasını sürdürmesinde önemli pay sahibi, tecrübesiyle ve bilgisiyle fark yaratıyor.

 

DÜŞENLER:

1-)  Nurhan Kartal (Çevre ve Şehircilik Md.): Düzce’deki hava kirliliği konusunda bugüne kadar toplumu bilgilendirici ve uyarıcı bir icraatı görülmedi, eleştiri alıyor.

2-) Gülsevil Yazgan (Çevre Müh. Temsilcisi):  Düzce’deki hava ve çevre kirliliğine karşı ilgisiz ve pasif bir tutum sergiliyor, sorumluluğunu yerine getiremiyor.

3-) Hasan Aktürk (İGM üyesi): İGM Çevre Komisyonunda görevi olmasına rağmen, Düzce’nin çevre sorunlarının çözümüne yönelik çalışma yapmadı, pasif kaldı.

4-) Nurettin Özcan (Belediye Veteriner Md.): Sokaklarda başıboş gezen hayvanlarla mücadele ve rehabilitasyon konusunda başarılı olduğu söylenemez.

5-) Okan Kaltu (Düzce Fen İşleri Md.): Kent merkezinde kaldırıma yapılan bisiklet yolu sebebiyle eleştiri aldı, yaptığı icraat kamuoyunda tepki topladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar