• Reklam
YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: MUHARREM TOZAN
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: MUHARREM TOZAN

15 Ocak 2021 - 17:07

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın takdiri ve genel merkezin tam desteği ile kongrede tek aday gösterildi, siyasetteki gücünü pekiştirdi.

2-) Serkan Yılmaz (Bld. Bşk. Yrd.):  Belediyede hızla yükselerek başkan yardımcılığına getirildi, önemli ve yeni projeler hayata geçirmesi bekleniyor.

3-) Beytullah Yılmaz (Bld. Kültür Md.): Uzunca bir süre pasif görevde kaldı, son atamayla sürpriz şekilde Kültür Müdürlüğü görevine atandı.

4-) Elife Özerçetin (Bld. Basın Md.): Liyakati ve işindeki başarısıyla Düzce Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirildi.

5-) Ayşe Yüksel (Sporcu): Survivor yarışmasında başarılı ve iddialı yarışmacılardan birisi, Düzce’nin tanıtımına önemli katkı sağlıyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Muharrem Tozan (Gümüşova Bld. Bşk.): Belediye başkanı olarak kendisinden beklenen başarıyı 1,5 yılda gösteremedi, fark yaratamayan başkanlar arasında yer aldı.

2-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): Beyköy’ün gelişmesi konusunda proje üretemiyor, beldenin geri kalmasının baş sorumlusu olarak gösteriliyor.

3-) Ali Ergün (Belediyede mimar): Büyük beklentiyle İstanbul’dan Düzce’ye transfer oldu, önemli görev ve sorumluluk verilmeyen bürokratlar arasındaki yerini aldı.

4-) Numan Şirin (Muhtarlar Md.): Kültür Müdürlüğü’nde pasif ve etkisiz kaldı, başarılı olamadığı için Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne gönderildi.

5-) Murat Karabacak (Mezarlık Md.): İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde kendisinden beklenen başarıyı gösteremediği için, Mezarlıklar Müdürlüğü’ne atandı.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İZCİ
    7 ay önce
    BELEDİYEDE BU ARKADAŞLAR İÇİNDE BİR SONRAKİ DEĞİŞİMDE AYNU ŞEYİ YAZACAKSINIZ ..BELEDİYEDE NİZAM İNTİZAM KALMADI BELEDİYEYİ TANIMAYAN İNSANLAR YÖNETİRSE MEZARLİK MÜDÜRÜNÜ İMAR MÜDÜRÜ YAPAR..MÜHENDİSİ VETERİNER YAPAR...SAYIN BAŞKAN BU KADAR ANLAUABİLİYOR BU İŞLERDEN.YAVERLER DE ARADA KEYİF YAPIYOR.

Son Yazılar