• Reklam
YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: HASAN GÜNDEN
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: MUSTAFA KESKİN DÜŞEN: HASAN GÜNDEN

19 Nisan 2020 - 20:22

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Keskln (AK Parti İl Bşk.): Bakanlar nezdinde itibarı yüksek, Düzce-Abant yolunun turizme açılmasında önemli rol oynadı.

2-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Korona virüsün yol açtığı sıkıntıyı hafifletmek için su ücretinde yüzde 80 indirim yaptı.

3-) Hayri Şen (Özel İdare Gen. Sek.): Düzce’ye uyum sağladı, proje ve yatırım takibi iyi, Meclis ve personeliyle eşgüdüm halinde çalışıyor, başarılı profil sergiliyor.

4-) Sinan İnan (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Bahçeşehir Toplu Konut yönetim şirketinde yönetim kurulu başkanı seçildi, fark yaratması bekleniyor.

5-) Okan Özkasap (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Yeni kurulan Düzce Toplu Ulaşım şirketinde yönetim kurulu başkanı seçildi, ekonomi bilgisi ve tecrübesi ile faydalı olması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Hasan Günden (Düzce Bld. Mec. Üye): 6 yıldır Meclis üyeliği yapmakta, özel işleri takip etmekten başka topluma faydalı hiçbir icraatı görülmedi, başarısız.

2-) Leyla Ağan (Düzce Bld. Mec üye): Büyük beklentiyle Meclis üyesi oldu, 1 yıllık performansı zayıf, başarısız üyeler arasına girdi.

3-) Muzaffer Yiğit (Yığılca eski Bşk.): Seçimi kaybettikten sonra hakkında birçok iddia ortaya atıldı, kendisini savunmakta zorlanıyor, gözden düştü.

4-) İlknur Bahar (Düzce Bld Mec üye): Mecliste ve sorumluluk üstlendiği diğer işlerde başarılı olamadı, partizanlık yaptığı için en çok tepki ve eleştiri alan üyelerden biri oldu.

5-) Cemil Aksoy (Düzce Bld. Mec. Üye): Meclisin pasif ve etkisiz üyelerinden biri, 1 yıllık sürede parmak kaldırmaktan başka bir etkinliği olmadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar