Reklam
YÜKSELEN: İLHAMİ CABAOĞLU DÜŞEN: CENGİZ TUNCER
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: İLHAMİ CABAOĞLU DÜŞEN: CENGİZ TUNCER

07 Kasım 2020 - 16:33 - Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 13:06

YÜKSELENLER:

1-) İlhami Cabğlu (MHP İl Bşk.): Yapılan kongrede teşkilatların ve genel merkezin desteği ile yeniden il başkanlığına seçildi, aktif siyasette daha güçlü bir konuma geldi.

2-) Murat Caymaz (DEVA İl Bşk.): Seviyeli ve farklı bir siyaset anlayışını sergiliyor, yeni ve dinamik kadrosuyla sessiz ve etkili politika yapıyor.

3-) Mevlüt Pehlivan (Genel Cerrah): Düzce Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği başkanı olarak organ nakli merkezinin kurulmasında başarılı çalışma gösterdi, takdir ediliyor.

4-) Kemal Peker (DÜ Organ Nakli Merkez Md.): Organ nakli operasyonunda ekibiyle birlikte başarıya ulaştı, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin prestijini artırdı.

5-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Belediye’de geçmiş dönem yapılan usulsüzlüklerin hesabını soruyor, adaletli ve hukuka uygun bir yönetim seriliyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Cengiz Tuncer (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Mezbahanın özelleştirilmesinden sorumluydu, başarılı olamadı, ihale iptal edildi, yeni ihale yapılacak, eleştiriliyor.

2-) Yasin Öztürk (Sağlık Md.): Herkese maske, mesafe ve hijyen uyarısı yaparken ihmali yüzünden tiraji komik bir şekilde koronavirüse yakalandı.

3-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): Organize Sanayi Bölgesi’nin genişlemesi konusunda engel çıkartmaya çalışıyor, neyin peşinde olduğu anlaşılamadı.

4-) Ali Ergün (Belediye mimarı): İstanbul’dan büyük umutlarla Düzce’ye transfer edildi, belediyede göreve başladıktan sonra pasif ve etkisiz eleman olarak kaldı.

5-) Dursun Ay (İGM üyesi): İl Genel Meclisi’nin pasif ve parmak kaldırmaktan başka iş yapmayan üyelerinden, bugüne kadar sergilediği performansı başarısız.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Duyarlı
    1 yıl önce
    Ali ERGÜN BEY GELMEDEN ŞİŞİRİLİP KURTLAR SOFRASINA ATILDI VE YEM OLMASI BEKLENİYOR....ALİ BEY KOLAY YEM OLMAZ...ŞİMDİLİK ARAŞTIRIYOR BAKAN BEYE YARDIMCI OLACAĞINI VE BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM.....

Son Yazılar