• Reklam
YÜKSELEN: İLHAMİ CABAOĞLU DÜŞEN: CENGİZ TUNCER
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: İLHAMİ CABAOĞLU DÜŞEN: CENGİZ TUNCER

07 Kasım 2020 - 16:33 - Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 13:06

YÜKSELENLER:

1-) İlhami Cabğlu (MHP İl Bşk.): Yapılan kongrede teşkilatların ve genel merkezin desteği ile yeniden il başkanlığına seçildi, aktif siyasette daha güçlü bir konuma geldi.

2-) Murat Caymaz (DEVA İl Bşk.): Seviyeli ve farklı bir siyaset anlayışını sergiliyor, yeni ve dinamik kadrosuyla sessiz ve etkili politika yapıyor.

3-) Mevlüt Pehlivan (Genel Cerrah): Düzce Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği başkanı olarak organ nakli merkezinin kurulmasında başarılı çalışma gösterdi, takdir ediliyor.

4-) Kemal Peker (DÜ Organ Nakli Merkez Md.): Organ nakli operasyonunda ekibiyle birlikte başarıya ulaştı, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin prestijini artırdı.

5-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Belediye’de geçmiş dönem yapılan usulsüzlüklerin hesabını soruyor, adaletli ve hukuka uygun bir yönetim seriliyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Cengiz Tuncer (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Mezbahanın özelleştirilmesinden sorumluydu, başarılı olamadı, ihale iptal edildi, yeni ihale yapılacak, eleştiriliyor.

2-) Yasin Öztürk (Sağlık Md.): Herkese maske, mesafe ve hijyen uyarısı yaparken ihmali yüzünden tiraji komik bir şekilde koronavirüse yakalandı.

3-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): Organize Sanayi Bölgesi’nin genişlemesi konusunda engel çıkartmaya çalışıyor, neyin peşinde olduğu anlaşılamadı.

4-) Ali Ergün (Belediye mimarı): İstanbul’dan büyük umutlarla Düzce’ye transfer edildi, belediyede göreve başladıktan sonra pasif ve etkisiz eleman olarak kaldı.

5-) Dursun Ay (İGM üyesi): İl Genel Meclisi’nin pasif ve parmak kaldırmaktan başka iş yapmayan üyelerinden, bugüne kadar sergilediği performansı başarısız.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Duyarlı
    10 ay önce
    Ali ERGÜN BEY GELMEDEN ŞİŞİRİLİP KURTLAR SOFRASINA ATILDI VE YEM OLMASI BEKLENİYOR....ALİ BEY KOLAY YEM OLMAZ...ŞİMDİLİK ARAŞTIRIYOR BAKAN BEYE YARDIMCI OLACAĞINI VE BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM.....

Son Yazılar