Reklam
YÜKSELEN: HÜDAVER GÖSTERİŞLİ DÜŞEN: YASİN YILMAZ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: HÜDAVER GÖSTERİŞLİ DÜŞEN: YASİN YILMAZ

18 Nisan 2021 - 15:16 - Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 16:07

YÜKSELENLER:

1-) Hüdaver Gösterişli (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Tecrübesi ve bilgisiyle belediyeyi ve bağlı şirketleri 2 yıldır başarıyla yönetiyor, kritik sorunları bulduğu özel  formüllerle çözüyor.

2-) Cengiz Tuncer (Bld. Bşk. Yrd.): Başkan Faruk Özlü’nün en çok güvendiği isimlerden biri, 2 yıllık performansı başarılı, belediye başkanlığı yapabileceğini gösterdi.

3- Nurullah Yıldız (Bld. Meclis üyesi): Sergilediği performansıyla Belediye Başkanı’nın gözüne girmeyi başaran isimlerden, şirket yöneticisi olarak ödüllendirildi.

4-)  Hasan Günden (Belediye Mec. üyesi): Belediye başkanının gözde isimlerinden biri, boşalan başkan yardımcılığının en güçlü adayı, yıldızı parlıyor.

5-)  Ayhan Cicü (Bld. Meclis üye): Önceki dönemlerde olduğu gibi sessiz fakat derinden çalışıyor, belediye icraatlarına ve meclise olumlu katkı sağlıyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Düzce’de vaka sayılarındaki hızlı artış yüzünden Koronavirüs pandemisiyle mücadele konusunda başarılı olduğu söylenemez, eleştiriliyor.

2-) Celal Kasapoğlu (Düzce Belediye Mec. üyesi): Kişisel sebepler yüzünden başkan yardımcılığı görevinden istifa etti, yönetimdeki aktif görevi sona erdi.

3-)  Güler Güneş (Bld. Mec. üyesi): Belediye meclisinin gözden düşen üyeleri arasına dahil oldu, belediyede aktif hiçbir görevi yok, başarısız üyeler arasında yer alıyor.

4-) Burak Coşkun (Bld. Meclis üyesi):  Ne yaptıysa belediye başkanının gözüne girmeyi başaramadı, belediyeye ve meclise katkısı yok, pasif ve etkisiz bir üye olarak kaldı.

5-)  Ahmet Çalışkan (Bld. Mec. üyesi): Belediye meclisinin parmak kaldırmaktan başka icraatı bulunmayan üyeleri arasında yer alıyor, varlığı ile yokluğu belli değil.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar