Reklam
YÜKSELEN: GÖKHAN KAPOĞLU DÜŞEN: MUSTAFA SARIGÜL
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: GÖKHAN KAPOĞLU DÜŞEN: MUSTAFA SARIGÜL

25 Ekim 2020 - 16:58 - Güncelleme: 26 Ekim 2020 - 15:42

YÜKSELENLER:

1-) Gökhan Kapoğlu (Düzcespor Bşk.): Kamuoyunun ve taraftarların ısrarı ve talebiyle kulüp başkanlığına devam etme kararı olumlu karşılandı, birlik ve beraberliği sağlayan isim oldu.

2-) İlhami Caboğlu (MHP İl Başkanı): MHP’nin yapılacak il kongresinde genel merkezin ve teşkilatların desteği ile yeniden il başkanı seçilmesi bekleniyor.

3-) Hayri Şen (Özel İdare Genel. Sek.): Düzce’de göreve başladığı günden itibaren sessiz fakat başarılı performans sergiliyor, tecrübesiyle koltuğunu dolduruyor.

4-) Vildan Yıldız (Gelecek Partisi İl Bşk.): Uzun bir bekleyişin ardından il yönetimini uluşturdu, aktif siyasette daha etkili ve başarılı olması bekleniyor.

5-) Umut Kağan Yazgan (Öğrenci): Uluslararası matematik yarışmasında tüm soruları bilerek dünya şampiyonluğunu kazandı, ülkemizin ve Düzce’nin gururu oldu.

 

DÜŞENLER:

1-) Mustafa Sarıgül (Düzcespor antrenörü): Son müsabakalarda taktik ve motivasyon konusunda sıkıntı yaşadı, puan kayıplarından sorumlu oldu ve istifa etmek zorunda kaldı.

2-) Gürcan Seymen (Sedaş Md.): İl genelindeki elektrik arızaları ve yanmayan sokak lambaları sebebiyle eleştiri alıyor, halkın şikayetleri artıyor, görevinde fark gösteremedi.

3-) Mimarlar Odası DüzceTemsilciliği: Düzce’de mimari estetiğe ve kamu yararına aykırı uygulamalara seyirci kalıyor, temsilcilik görevinde başarısız.

4-) Resul Taştan (Turizm eski Md.): Düzce’de başarılı olamadı, bir soruşturma sebebiyle açığa alınmıştı, Isparta’ya şube müdürü olarak tayin edildi.

5-) Muhammet Toromanoğlu (Beltaş yöneticisi): Seviyesiz ve terbiye dışı paylaşımlarıyla kendine siyasi ve ticari yönden rant sağlamaya çalışıyor, toplumda itibarı kalmadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar