• Reklam
YÜKSELEN: FARUK ÖZLÜ DÜŞEN: MUHARREM TOZAN
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: FARUK ÖZLÜ DÜŞEN: MUHARREM TOZAN

09 Mayıs 2021 - 17:09

YÜKSELENLER: 

1-) Faruk Özlü (Bld. Bşk.): Kent merkezinde kapsamlı alt yapı çalışması başlattı, radikal bir değişim ve dönüşüm projesini hayata geçirmekte kararlı.

2-) Dr. Volkan Temi (Başhekim): Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi olarak pandemi süresince personeliyle birlikte özveriyle çalıştı, başarılı oldu, takdir aldı.

3-) Öner Abidin Balbay (Başhekim): Üniversite Hastanesi Başhekimi olarak pandemide bilgi ve tecrübesini gösterdi, ekibiyle birlikte başarılı çalışmalara imza attı.

4-) Mustafa Koloğlu (Cumayeri Bld. Bşk.): Cumayeri’nde yeni projeler ve yatırımları hayata geçiriyor, icraatlarıyla vatandaştan takdir ve teşekkür alıyor.

5-) İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld. Bşk.): Kısıtlı imkanlarla beldenin altyapı sorunlarını çözüyor. Sosyal belediyecilikte oldukça başarılı, takdir topluyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Muharrem Tozan (Gümüşova Bld. Bşk.): itfaiye öncü aracı kılıfıyla kendisine son model lüks makam aracı satın alması eleştirilere yol açtı.

2-) Yasin Öztürk (Kaymakam): Akçakoca sahillerindeki kaçak yapılaşmanın önlenmesi konusunda yetersiz kalıyor, kamuoyundan eleştiri ve tepki alıyor.

3-) Nurhan Kartal (Çevre Md.): Akçakoca sahillerindeki kaçak yapılaşmanın önlenmesi konusunda başarısız, görevini ihmal eden bürokrat imajı sergiliyor.

4-) Metin Kaşıkoğlu (DEVA kurucusu): Yeni partisinin felsefesine uygun olmayan paylaşım yapınca tepki aldı, geri vites yaptı, özür dileyerek paylaşımını sildi.

5- Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Çalışanların maaşlarını ödeyebilmek için proje ve kaynak üretmek yerine belediyenin arsa ve dükkanlarını satması tepkiye neden oluyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan
    3 ay önce
    siyasetle gelen,kaçakcıları korur.Ehil gelen her kesime kanuna uyar,o da çok yaşamaz.

Son Yazılar