• Reklam
YÜKSELEN: FARUK ÖZLÜ DÜŞEN: METİN KAŞIKOĞLU
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: FARUK ÖZLÜ DÜŞEN: METİN KAŞIKOĞLU

03 Mayıs 2020 - 17:18

YÜKSELENLER:

1-) Faruk Özlü (Düzce Bld. Bşk.): Ekonomik sıkıntı yaşandığı bir dönemde belediyenin piyasaya olan borçlarını ödemeye başladı, esnafı rahatlattı.

2-) Muhsin Yavuz (Çilimli Bld. Bşk.): Ramazan ayında vatandaşlara yardım ve coronavirüsle mücadele konusunda belediye olarak elinden gelen her şeyi yapıyor.

3-) Mustafa Koloğlu (Cumayeri Bld bşk): Korona ve ekonomik sıkıntılara rağmen ilçede altyapı çalışmaları sürüyor, vatandaşın taleplerine yetişmeye çalışıyor.

4-) İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld. Bşk.): Ramazan sebebiyle ihtiyacı olan her eve gıda yardımı yaptı, koronavirüsle mücadelede dezenfekte çalışmalarında başarılı.

5-) Sezgin Diner ( Zabıta Md.): Koronavirüsü mücadele kapsamında piyasada yaptığı denetimler ve uygulamaları etkili oluyor,  çalışmaları başarılı.

 

DÜŞENLER:

1-) Metin Kaşıkoğlu (Deva kurucusu): Son günlerde yaptığı açıklamalar AK Parti mensuplarının tepkisine yol açıyor, ağır eleştirilerin hedefi oluyor.

2-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Koronavirüsle mücadele tedbirlerinin uygulanmasında ve hasta takibinde yaşanan bazı aksaklıklardan sorumlu tutuluyor, eleştiri almaya başladı.

3-) Halil Aydın (Kızılay Düzce Bşk.): Düzce tarihinde ilk kez kan sıkıntısı yaşanıyor, bu durum kendisi ve yönetiminin beceriksizliği olarak değerlendiriliyor.

4-) Murat Aydın (Düzce Bld. Mec. Üye): Yetki ve sorumluluk sınırlarını aşan girişimlerde bulunduğu söyleniyor, bazı davranışları tepki çekmeye başladı.

5-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.) İptal etmemekte direndiği tartışmalı arsa satışının ödeme şekliyle ilgili eleştiri ve iddiaların hedefi olmaya başladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar