Reklam
YÜKSELEN: ERTAN TAŞLI DÜŞEN: OKAN YANMAZ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: ERTAN TAŞLI DÜŞEN: OKAN YANMAZ

26 Nisan 2020 - 14:30

YÜKSELENLER:

1-) Ertan Taşlı (Esnaf Kefalet Koop. Bşk) Korona virüs yüzünden olumsuz etkilenen ve kredi almak isteyen esnafa kolaylık sağladı, ekonomik yönden destek oldu.

2-) Sadettin Eren (Halk Bank Md.): Esnafa nefes kredisi verilmesi konusunda personeliyle birlikte özveriyle çalıştı, esnafın taleplerini kısa sürede çözüme kavuşturdu.

3-) Resul Taştan (Turizm Md.): Düzce’nin kültür ve turizm projelerinin tamamlanması için ciddi çaba gösteriyor, yıllardır çözüme kavuşmayan yatırımların tamamlanmasını sağlıyor.

4-) Cengiz Tuncer (Bld. Bşk. Yrd.): Koronavirüs tehlikesine karşı kentin her yerini dezenfekte etti, hekimlikten gelen bilgi ve tecrübesiyle belediye hizmetlerine önemli katkı sağlıyor.

5-) Mehmet Ali Akkaplan (Emniyet Md.): Koronavirüs tedbirlerinin il genelinde eksiksiz uygulanmasını sağlıyor, kurallara uyulmasının sağlanmasında başarılı.

 

DÜŞENLER:

1-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Tartışmalı arsa satışıyla ilgili iddiaların ve eleştirilerin hedefi oldu, rekabetin oluşmadığı ihaleyle belediyeyi zarara uğrattığı konuşuluyor.

2-) İbrahim Korkmaz (Fırıncılar Odası Bşk.): Ramazan pidesi fiyatına yüksek zam yaptı, gelen tepkiler üzerine zammın bir kısmını geri almak zorunda kaldı, tepkilerin hedefinde.

3-) Ünal Baş (Müftü Vekili): Ramazan dolayısıyla yayınladığı mesajda, koronavirüs tedbirlerini unutarak herkesi camide teravih namazı kılmaya davet etti, büyük bir gafa imza attı.

4-) Azade Ay (Baro Bşk.): ikinci başkanlık döneminde başarısı bir profil sergiliyor, yapılacak yaptığı bazı icraatları tartışmalı, tepki topluyor.

5-) Murat Yiğit (Milli Eğitim Md.): Okulların tatil olduğu bu sıkıntılı süreçte öğrencilere moral desteği sağlamaktan uzak bir görüntü sergiliyor, başarısızlığı devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar