Reklam
YÜKSELEN: ERSİN GÖKÇE DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: ERSİN GÖKÇE DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR

31 Ocak 2021 - 15:51

YÜKSELENLER:

1-)  Ersin Gökçe (AK Parti İl Bşk. V.): Kongrede yeniden parti yönetimine seçildi, Siyasi ve Hukuki İşler başkanlığı ve il başkan vekilliği görevini tekrar üstlendi.

2-) Elif Sezer (AK Parti Yöneticisi): Belediye meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı yapmıştı, 2 yıl aradan sonra tekrar aktif siyasete döndü, Yerel Yönetimlerden Sorumlu başkan yardımcılığına getirildi.

3-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Sendika ile yapılan toplu iş sözleşmesinde işçilere beklentinin üzerinde zam verdi, çalışanların takdirini kazandı.

4-) Hasan Günden (AK Parti Bld. Meclis Üyesi):  Sosyal medya grubu oluşturarak hem il başkanına, hem meclis üyelerine, hem de gazetecilere ayar vermeye çalışıyor.

5-) Gönül Asuk (AK Parti Kadın Koll. Bşk.): Yapılan kongrede Kadın Kolları Başkanlığı’na oy birliği ile seçildi, aktif siyasetteki konumunu ve gücünü pekiştirdi.

 

DÜŞENLER:

1-) Fahri Çakır (Milletvekili): Düzce siyasetiyle ve bölgenin sorunlarıyla, esnaf ve işsizlerin dertleriyle ilgilenmiyor, Düzce’nin vekili değilmiş gibi hareket ediyor.

2-) Davut Biriktir (AK Parti eski yöneticisi): Kendisinden başarılar bekleniyordu, sürpriz şekilde yönetim dışı kaldı ve aktif siyasete erken veda etti,

3-) Bayram Ali Kubilay (Belediye Mec. Üyesi): Meclisin başarısız, belediyeye katkı sağlayamayan ve pasif elemanlarından, hayal kırıklığı yaratan isimler arasında yer alıyor.

4-) İlknur Bahar (Belediye Mec. üyesi):  Artık sıradan bir iş haline gelen maske dağıtma işiyle övünmekten başka bir icraatı olmayan üyelerden biri, başarılı değil.

5-) Cemil Aksoy (Düzce Bld. Mec. üyesi): 2 yıla yaklaşan süredir yaptığı meclis üyeliği görevinde parmak kaldırmaktan başka icraatı yok, pasif ve başarısız üyelerden.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar