Reklam
Reklam
YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: HÜDAVER GÖSTERİŞLİ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: HÜDAVER GÖSTERİŞLİ

02 Ekim 2021 - 15:47

YÜKSELENLER:

1-) Cevdet Atay (Vali): Düzce’deki kamu ve özel sektör yatırımlarının hayata geçmesi için yoğun çaba gösteriyor, başarılı ve olumlu sonuçlar elde ediyor.

2-) Yunus Özay Er (İYİ Parti İl Bşk.): Düzce’de son dönemde etkili siyaset yapıyor, sahada en fazla çalışan muhalefet il başkanı olarak dikkat çekiyor.

3-) Nuray Levent (Halterci): Avrupa gençler halter şampiyonasında 3 madalya alarak yine rekor kırdı, İstiklal Marşı’nı dinleterek Türkiye’nin gururu oldu.

4-) Reşat Ekinci (DÜ Öğrenci Bşk.): Bilgisi ve tecrübesiyle üniversite ile öğrenciler arasında iyi köprü kurdu, öğrencilerin talep ve sorunlarını çözmekte başarılı

5-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.):  Seçimden önce söz verdiği gibi her fırsatta halka hesap veriyor, şeffaf belediyeciliğin örneğini sergiliyor, takdir topluyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Hüdaver Gösterişli (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Kızılay Şubesi yönetiminde olmasına rağmen, Kızılay’ın kan alma aracını yerinden kaldırarak Kızılay’ın aleyhine tavır sergiledi.

2-) İbrahim Korkmaz (Fırıncılar Odası Bşk.): Ekmek zammının gerekçesini kamuoyuna iyi anlatamadı, fırıncıların hakkını gerektiği gibi savunamadı, pasif kaldı.

3-) Demet Boşver (İYİ Parti eski İlçe Bşk.): Merkez İlçe Başkanlığında ve aktif siyasette başarılı olamadı, ilçe başkanlığı görevinden istifa etmek zorunda kaldı.

4-)  Tuğrul Abanoz (CHP Akçakoca Bşk.): Hoşuna gitmeyen haber yapan gazetecilere karşı sergilediği tutum tepki çekiyor, siyasetçiye yakışmayan tavırlar sergiliyor.

5-)  Vildan Yıldız (Gelecek Partisi İl Bşk.): Aktif siyasette varlık gösteremiyor, Düzce’deki hiçbir sorunla ilgilenmiyor, başarısız il başkanlığı yapıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar