Reklam
YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: GÜLER GÜNEŞ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: GÜLER GÜNEŞ

22 Ağustos 2020 - 12:53

YÜKSELENLER:

1-) Cevdet Atay (Vali): Koronavirüsle mücadele konusunda ciddi ve etkili denetimlerin yapılmasını sağlıyor, mülki amir olarak farkını sergiliyor.

2-) Faruk Özlü (Düzce Bld. Bşk.): Toplu ulaşımdan katı atık tesisine, parklardan altyapıya kadar birçok projenin startını verdi, Düzce’de önemli değişim başlatıyor.

3-) Gönül Asuk (AK Parti Kadın Kol. Bşk.): Aktif siyasete önemli bir görevle döndü, geçmişten bugüne edindiği tecrübesi ve birikimi ile başarılı olması bekleniyor.

4-) Yavuz Yılmaz (Şoförler Odası Bşk.): Şoför esnafının sorunlarının çözümü ve esnafın yaşadığı sıkıntıların giderilmesi konusunda başarılı çalışmalar yapıyor, takdir görüyor.

5-)  İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld Bşk.):  Elindeki kısıtlı imkanlara rağmen beldeye ciddi hizmetler gelmesini sağlıyor, halka verdiği sözleri yerine getiriyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Güler Güneş (Bld. Mec. Üyesi): Başarılı olamadığı gerekçesiyle AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevinden beklenildiği üzere alındı, kendisi ve ekibi tasfiye edildi.

2-) Numan Şirin (Bld. Kültür. Md.): Göreve geldiğinden bu yana sanat ve kültürel alanda ciddi hiçbir faaliyet düzenleyemedi, kendisinden beklenen başarıyı gösteremedi.

3-) Sezgin Diner (Zabıt Md.): Yaya kaldırımlarındaki işgalinin önlenmesi konusunda yetersiz kalıyor, kaldırımları işgal eden esnafı üzerinde caydırıcı olamıyor.

4-) Haluk Demir (CHP İl Bşk.): Kendisinden beklenen aktif ve etkili siyaset yapmaktan uzak bir profil sergiliyor, Düzce’nin gündeminden uzak kalıyor.

5-) Selim Yirmibeşoğlu (OSB Yön. Kur. Bşk.): Yeni açılan sosyal tesislerdeki hizmet ve uygulanan yüksek fiyat konusunda eleştiri alıyor, daha kaliteli hizmet vermesi bekleniyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Duyarlı
    1 yıl önce
    Korananın etkilerinide göz onüne alarak bu degerlendirmeleri yaparsak daha şık duru diye düşünüyorum.....

Son Yazılar