• Reklam
YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: FARUK ÖZLÜ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: FARUK ÖZLÜ

27 Aralık 2020 - 17:28 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 11:41

Yükselenler:
1-) Cevdet Atay (Vali): Mülki amir olarak pandemi sürecinin sevk ve idaresinde başarılı, yapılan çalışmaların olumlu sonuçları alınıyor.
2-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Pandemi döneminde sıkıntı yaşayan esnaflara destek olmak için önemli çalışmalar yapıyor, vatandaşın yanında olduğunu gösteriyor.
3-) Muhsin Yavuz (Çilimli Bld. Bşk.): Ekonomik sıkıntıda olan esnaflara 1000 liralık gıda paketi desteği sağladı, esnafın yarasına merhem olmaya çalışıyor.
4-) İsa Yazıcı (Gençlik ve Spor Md.): Düzce’ye kapalı tenis kortu yatırımının sözünü aldı, sportif projelerin gerçekleşmesinde başarılı oluyor.
5-)Ender Çakar (İYİ Parti Meclis üyesi): İSKİ tarafından İstanbul ve Düzce koordinatörü olarak görevlendirildi, Düzce’ye ve belediyeye faydalı olması bekleniyor.
 
Düşenler:
1-) Faruk Özlü (Düzce Bld. Bşk.): Sayıştay raporunda kendi dönemindeki bazı icraatlarıyla ilgili eksiklikler ve kusurlar tespit edildi, eleştiri aldı.
2-) Metin Kaşıkoğlu (DEVA kurucusu): Dün ak dediğine bugün kara diyerek yaptığı siyasi eleştiriler kamuoyunda kabul görmüyor, inandırıcı olamıyor, tepki topluyor.
3-) Vildan Yıldız (Gelecek Partisi Bşk.): Siyasi parti il başkanı olarak toplumsal meselelere duyarsız kalıyor, varlığı ile yokluğu belli olmayan profil sergiliyor.
4-) Haluk Demir (CHP İl Bşk.): Ana muhalefet partisi temsilcisi gibi değil, sıradan bir parti temsilcisi gibi hareket ediyor, aktif siyasette fark yaratamıyor, başarısız profil sergiliyor.
5-) Okan Özkasap (Bld. Bşk. Yrd.): Sayıştay raporlarıyla belgelenen belediyedeki mali iş ve işlemlerin hatalı ve usulsüz olmasında sorumluluğu var, eleştiri alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar