Reklam
YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: ÇİĞDEM GÜNAL
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: CEVDET ATAY DÜŞEN: ÇİĞDEM GÜNAL

28 Kasım 2020 - 14:32

YÜKSELENLER:

1-)  Cevdet Atay (Vali):  Mülki amir olarak koronavirüs hastalığının yayılmasını önlemek için her türlü tedbiri alıyor, sevk ve idarede başarılı olduğu görülüyor.

2-) Mehmet Ali Akkaplan (Emniyet Md.): Hem uyuşturucuyla mücadelede hem de koronavirüsle ilgili tedbirlerin uygulanmasında ekibiyle birlikte başarılı.

3-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Son dönemde artan koronavirüs vaka sayısını düşürmek ve hastaların tedavisini sağlamak için ekibiyle birlikte özverili çalışma sergiliyor.

4-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Belediyeyi borç yükünden kurtarmak amacıyla doğru ve olumlu icraatlar yapıyor, muhalefetin de desteğini alıyor.

5-) Beytullah Yılmaz (Konuralp belediye kazı sorumlusu):  Konuralp antik kentte devam etmekte olan kazı çalışmalarında ekibiyle birlikte başarılı oluyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Çiğdem Günal (İGM Bşk.): Daha önce görev yapan meclis başkanlarına göre etkisiz ve pasif kalıyor, bol bol fotoğraf çektirmekten başka önemli icraatı gözlenmiyor.

2-) Haluk Demir (CHP İl Bşk.): Vatandaşların ve özellikle esnafların ekonomik sıkıntı çekmesini göz ardı ederek, belediyenin yaptığı yüksek zamları savunması tepkilere yol açtı.

3-) Vildan Yıldız (Gelecek Partisi İl Bşk.): Aktif siyasette fazla etkili olamıyor, Düzce’nin temel sorunlarını gündeme getirmekte yetersiz kalıyor, performansı zayıf.

4-) Esvet Sarıoğlu (AK Parti Akçakoca Bşk.): Belediyenin cami sattığını düşünerek büyük bir gafa imza attı, siyasi acemilikleri sebebiyle eleştiriliyor.

5-) Murat Aydın (Düzce Bld. Mec. üyesi): Son dönemlerde kabuğuna çekildi, pasif ve etkisiz kalıyor, bıkmış ve usanmış bir profil sergiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar